tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Рішення селищної ради/13 сесія 7 скликання/Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі та надання у власність

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі та надання у власність

герб.png

У К Р А Ї Н А
Талалаївська  селищна  рада

Р І Ш Е Н Н Я
(тринадцята  сесія сьомого  скликання)

18.10.2018 рік
смт.Талалаївка

Про  надання  дозволу  на  виготовлення
технічної  документації  щодо  встановлення (відновлення ) меж
земельної  ділянки  в натурі та надання у власність.

           Відповідно  до пункту 34 статті 26 ,статті 33 Закону України "Про місцеве  самоврядування в Україні" ,статей 12,40,116,118,121,186 Земельного кодексу  України  статті 21 Закону України "Про Державний земельний  кадастр"

                                    селищна  рада    в и р і ш и л а :

  1. Надати  дозвіл  на  виготовлення  технічної  документації   із  землеустрою жит. смт. Талалаївка  Позняковській Світлані Володимирівні, яка  проживає по вул. Злагоди,9    щодо встановлення  (відновлення ) меж земельної  ділянки в  натурі  ( на місцевості) та надання у власність  для  будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд   орієнтовною площею 0,0878 га, яка знаходиться в смт.Талалаївка  вул.  Злагоди,9.
  2. В місячний  термін  укласти  договір  на розробку  технічної  документації  із  землеустрою із  особою, яка має  відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання  цих  робіт.
  3. Розробити  технічну документацію  на протязі шести місяців згідно Закону України ,"Про землеустрій" та подати  на затвердження  до селищної ради.

        

Селищний  голова                                                                                     Ю.Є.Величко.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!