tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Рішення селищної ради/15 сесія 7 скликання/Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради Чернігівської області

Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради Чернігівської області

герб.png

Україна
ТАЛАЛАЇВСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА
ТАЛАЛАЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІГІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
(п’ятнадцята  сесія  сьомого скликання )

19  грудня 2018 року                                                            смт Талалаївка

Про створення комунальної
установи «Інклюзивно-ресурсний
центр» Талалаївської селищної ради
Чернігівської області

Відповідно до статті 231 Закону України «Про освіту», керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року №545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів селищна рада вирішила:

  1. Створити комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради Чернігівської області (скорочене найменування – ІРЦ Талалаївської селищної ради Чернігівської області).
  2. Затвердити Статут комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради, що додається.
  3. Юридична адреса ІРЦ Талалаївської селищної ради Чернігівської області: 17200, Чернігівська область, Талалаївський район, смт Талалаївка, вул.Освіти, 38.
  4. Затвердити штатний розпис комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради, що додається.
  5. Визначити уповноваженим органом управління комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради Чернігівської області – відділ освіти, культури, молоді та спорту Талалаївської селищної ради.
  6. Доручити відділу освіти, культури, молоді і спорту Талалаївської селищної ради (Плюта О.П.):

6.1. Здійснити державну реєстрацію комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради Чернігівської області відповідно до встановленого законодавством порядку.

6.2. Визначити приміщення, які пристосовані для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм, що відповідають Положенню про ІРЦ (Постанова КМУ від 12.07.2017 №545).

  1. Фінансовому відділу Талалаївської селищної ради (Циганенко С.О.):

7.1. Вчинити дії щодо включення до мережі розпорядників та одержувачів коштів селищного бюджету смт. Талалаївка комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

7.2. Щорічно передбачати фінансування видатків на утримання комунальної установи з селищного бюджету та інших джерел не заборонених законодавством.

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Селищний голова                                                                             Ю. Є. Величко

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd