tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019

Про умови оплати праці

герб.png

УКРАЇНА
Талалаївська селищна рада Талалаївського району
Чернігівської області

 

РІШЕННЯ
( п’ятнадцята   сесія  сьомого  скликання)

                                      

                                  

19  грудня   2018  рік
смт.Талалаївка

Про умови оплати  праці.

 

                           Селищна рада   в и р і ш и л а :

           1.Відповідно до чинного законодавства    передбаченому Постановою   Кабінету  Міністрів  України  № 363  від  10.05.2018 року  ,

встановити селищному голові, заступнику селищного голови, наступні надбавки та доплати:

  • доплату за ранг посадової особи місцевого самоврядування в розмірі залежно від присвоєного рангу;
  • надбавку за вислугу років залежно від стажу роботи, який дає право на одержання такої надбавки.
  1. Встановити селищному голові, надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки за вислугу років, заступнику селищного  голови 40% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та надбавки за вислугу років.
  2. Здійснювати преміювання селищного голови, заступника селищного голови до професійних свят у розмірі   посадового  окладу в межах затвердженого фонду оплати праці.
  3. Виплачувати селищному голові, заступнику селищного голови, допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.
  4. Здійснювати щомісячне преміювання: селищного голови    в розмірі 50% посадового окладу , та  заступника  селищного  голови  в розмірі 40% посадового окладу.
  5. Дозволити селищному голові встановлювати своїм  працівникам надбавки та премії , що мають  стимулюючий  характер оплати праці в межах затвердженого  фонду заробітної плати , виплачувати  своїм  працівникам  допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної  заробітної плати.
  6. Бухгалтерії селищної ради нарахування заробітної плати здійснювати  згідно  Постанови  Кабінету  Міністрів  України № 363 від 10.05.2018 року.

 

 

Селищний голова                                                               Ю.Є.Величко

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
 
Our website is protected by DMC Firewall!