tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Рішення селищної ради/15 сесія 7 скликання/Про селищний бюджет Талалаївської селищної ради на 2019 рік

Про селищний бюджет Талалаївської селищної ради на 2019 рік

герб.png

У К Р А Ї Н А
ТАЛАЛАЇВСЬКА  СЕЛИЩНА   РАДА
Ч Е Р Н І Г І В С Ь К О Ї    О Б Л А С Т І

РІШЕННЯ
(п'ятнадцята сесія сьомого скликання)

від 19 грудня 2018 року
смт. Талалаївка

Про селищний бюджет
Талалаївської селищної ради на 2019 рік

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні" Талалаївська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Визначити на 2019 рік:
 • доходи селищного бюджету у сумі 52387,6 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду селищного бюджету 51837,6 тис. грн., доходи спеціального фонду селищного бюджету 550,0 тис. грн. згідно з додатком №1 цього рішення;
 • видатки селищного бюджету у сумі 52367,6 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду селищного бюджету 49554,4 тис. грн., видатки спеціального фонду селищного бюджету 2813,2 тис. грн., у тому числі бюджету розвитку 2263,2 тис. грн ;
 • надання кредитів з селищного бюджету у сумі 23,84 тис. грн, у тому числі надання кредитів із загального фонду селищного бюджету - 20,0 тис. грн та спеціального фонду- 3,84 тис.грн;
 • повернення кредитів до селищного бюджету у сумі  3,84 тис.грн, у тому числі повернення кредитів до спеціального фонду селищного бюджету – 3,84 тис.грн;
 • профіцит за загальним фондом селищного бюджету у сумі 2263,2 тис. грн.  згідно з додатком №2 до цього рішення;
 • дефіцит за спеціальним фондом селищного бюджету у сумі 2263,2 тис. грн. згідно з додатком №2 до цього рішення;
 • оборотний залишок бюджетних коштів селищного бюджету у розмірі 200,0 тис.грн, що становить 0,4 відсотки видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом;
 • резервний фонд селищного бюджету у розмірі 50,0 тис.грн, що становить 0,1 відсотки видатків загального фонду селищного бюджету, визначених цим пунктом.
 1. Затвердити бюджетні призначення селищного бюджету на 2019 рік за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 49554,4 тис. грн. та спеціальному фонду 2813,2 тис. грн. згідно з додатком №3 до цього рішення.
 2.  Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком №5 до цього рішення;

Субвенції з Державного бюджету (загального фонду) :

Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам  у сумі 13266,8 тис. грн.

Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам у сумі 5202,9 тис. грн.

Передати медичну субвенцію до районного бюджету на утримання закладів охорони здоров'я у сумі 5202,9 тис.грн.

Субвенції з обласного бюджету:

Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам  з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету -104,9 тис.грн.

Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров"я  за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету- 205,2 тис.грн.

Передати іншу субвенцію із селищного бюджету районному бюджету на утримання закладів соціально-культурної сфери в сумі 1035,3 тис.грн:

 • центр соціальних служб сім’ї,дітей та молоді –150,0 тис.грн
 • на утримання трудового архіву – 25,0 тис.грн
 • на утримання закладів КНП ЦПМСД – 186,6 тис.грн
 • на фінансування районної програми «Всебічний захист соціально-економічних прав ветеранів війни, праці, військової служби, пенсіонерів та інвалідів на 2018 рік»                                       -   10,0 тис.грн
 • на відшкодування вартості придбання знеболювальних лікарських засобів для онкохворих  - 20,0 , придбання  житла для лікаря-педіатра 211,0 тис.грн ( розпорядник коштів центральної районна лікарня).                                                               
 • на фінансування пільг на проїзд автомобільним транспортом- 100 тис.грн
 • на фінансування пільг на проїзд залізничним транспортом-72,7 тис.грн
 • на фінансування пільг з послуг зв"язку  -  35,0 тис.грн
 • на  забезпечення соціальними послугами громадян, які не здатні до самообслуговування у зв»язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю- 25,0 тис.грн.   
 • відшкодування вартості утримання одиноких пенсіонерів у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання – 100,0 тис.грн;
 • співфінансування утримання бібліотек -100,0 тис.грн,
 1. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду селищного бюджету на 2019 рік за їх економічною структурою:

КЕКВ 2111 – оплату праці працівників бюджетних установ;
КЕКВ 2120 – нарахування на заробітну плату;
КЕКВ 2220 – придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
КЕКВ 2230 – забезпечення продуктами харчування;
КЕКВ 2270 – оплату комунальних послуг та енергоносіїв;
КЕКВ 2730 – поточні трансферти населенню;
КЕКВ 2620 – поточні трансферти місцевим бюджетам;

 1. Затвердити в складі видатків селищного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 772,4 тис. грн. згідно з додатком №6 до цього рішення.
 1. Дозволити фінансовому відділу селищної ради:

6.1 У виняткових випадках, за обґрунтованим поданням головного бухгалтера селищної ради, здійснювати перерозподіл видатків за програмною та економічною класифікацією в межах загального обсягу його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах селищного бюджету.

6.2. Перерозподіл помісячного розпису дохідної частини селищного бюджету в межах річних бюджетних призначень.

 1. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право селищній раді отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів селищного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду;

На виконання п.4 статті 77 Бюджетного кодексу України  затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, які фінансуються за рахунок коштів селищного бюджету, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 1. В міжсесійний період, у виняткових випадках за розпорядженням голови селищної ради дозволити затвердження додаткових трансфертів селищному бюджету, а також здійснювати передачу коштів із загального до спеціального бюджету та перерозподіл за об’єктами будівництва ( реконструкції)
 2. Забезпечити селищному бюджету в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.
 1. Установити, що у загальному фонді селищного бюджету на 2019 рік:

-до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 93,101 Бюджетного кодексу України( крім субвенцій,визначених статтею 69' та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет на 2019 рік";

-джерелами формування у частині кредитування є надходження, визначені  статтею 64 Бюджетного кодексу України.

 1. Установити, що джерелами формування спеціального фонду селищного бюджету на 2019 рік :

-у частині доходів є надходження, визначені статтею 69' Бюджетного кодексу України, а також такі надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік";

 - у частині кредитування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 69' Бюджетного кодексу України.

 1. Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, промисловості, підприємництва та сфери послуг селищної ради.

 

Голова селищної ради                                           Ю.Є.Величко

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!