tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Рішення селищної ради/7 сесія 7 скликання/Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі та надання у власність

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі та надання у власність

герб.png

У К Р А Ї Н А
Талалаївська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я
(сьома сесія сьомого скликання)

22.05.2018 рік
смт.Талалаївка

Про надання дозволу на виготовлення
технічної документації щодо встановлення (відновлення ) меж
земельної ділянки в натурі та надання у власність.

Відповідно до пункту 34 статті 26 ,статті 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ,статей 12,40,116,118,121,186 Земельного кодексу України, статті 21 Закону України "Про Державний земельний кадастр"

селищна рада в и р і ш и л а :

  1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою жит. с.Красний Колядин Талалаївського району Чернігівської області Моцар Людмилі Владиславівні , яка проживає по вул. Кооперативна,3 щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та надання у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд орієнтовною площею 0,25 га , яка знаходиться в с. Красний Колядин вул. Кооперативна, 3 Талалаївського району Чернігівської області.
  2. В місячний термін укласти договір на розробку технічної документації із землеустрою із особою , яка має відповідний дозвіл (ліцензію) на виконання цих робіт .
  3. Розробити технічну документацію на протязі шести місяців згідно Закону України "Про землеустрій" та подати на затвердження до селищної ради.

 

Селищний голова                                                    Ю.Є.Величко.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
 
Our website is protected by DMC Firewall!