tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Бюджетні програми /Програма соціального захисту населення Талалаївської селищної ради на 2018 рік

Програма соціального захисту населення Талалаївської селищної ради на 2018 рік

Додаток  до рішення  п’ятої сесії
сьомого скликання Талалаївської
селищної ради від 19 лютого 2018 року

ПРОГРАМА

СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Талалаївської селищної ради на 2018 рік.

 

 1. Загальні положення.

 Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою посилення уваги до потреб ветеранів війни та праці, людей з інвалідністю, одиноких непрацездатних громадян, малозабезпечених сімей з дітьми, сімей з дітьми, учасників бойових дій АТО та забезпечення їх соціального захисту розроблена програма у сфері соціального захисту населення на 2018 рік.

 На території Талалаївської селищної ради проживає 239 ветеранів війни, 73 з них являються учасниками бойових дій, 801 ветерани праці, 374 людей з інвалідністю різних категорій, 36 багатодітних сімей.

 

 1. Мета і завдання програми

Метою програми є поліпшення соціальної захищеності ветеранів війни та праці, людей з інвалідністю, спостереження за сім'ями з дітьми, які мають недостатні для життєдіяльності доходи, покращення медичного, соціально-побутового обслуговування, надання матеріальної допомоги сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, надання грошової допомоги на поховання особам, які не досягли пенсійного віку на момент смерті не працювали, не перебували на службі, не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні, допомога членам сімей військовослужбовців, які беруть участь в АТО, сім'ям, які постраждали внаслідок пожежі або іншого стихійного лиха та інші.

Завдання Програми спрямовані на забезпечення соціального захисту ветеранів війни та праці, незахищених верств населення шляхом надання додаткових соціальних гарантій у вигляді адресної грошової допомоги, проведення селищних заходів до свят та пам’ятних дат.

Основними завданнями Програми є:

 • соціальний захист ветеранів війни та праці;
 • надання матеріальної допомоги сім’ям учасників АТО;
 • надання допомоги ветеранам ВВВ до 9 травня;
 • надання матеріальної допомоги до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Афганістан, інші);
 • надання матеріальної допомоги особам, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
 • надання матеріальної допомоги сім’ям переселенців;
 • надання матеріальної допомоги найбільш вразливим верствам населення;
 • надання матеріальної допомоги на поховання громадян, які не досягли пенсійного віку і ніде не працювали;
 • надання грошової допомоги сім’ям мобілізованих для участі в  АТО в разі  їх поранення чи загибелі;
 • поховання загиблих учасників АТО за рахунок бюджету селищної ради;
 • матеріальна допомога громадянам, зареєстрованим як постійні мешканці на території Талалаївської селищної ради, що тимчасово опинилися в скрутному становищі у зв’язку з тяжкою хворобою, пожежею, катастрофою тощо.
 1. Джерела фінансування Програми

Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету, які передбачаються для виконання програм і заходів з соціального захисту населення, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством, враховуючи власні ресурси громадських організацій відповідної спрямованості, підприємств і організацій різних форм власності, вітчизняних та іноземних інвесторів, спонсорів, власних коштів громадян.

Обсяги видатків місцевого бюджету на виконання Програми щорічно визначаються у межах кошторисних бюджетних призначень на відповідний рік.

 1. Очікувані результати

 

Реалізація заходів Програми забезпечить можливість отримати соціально незахищеним громадянам територіальної громади додаткову соціальну допомогу, що дозволить пом’якшити соціальну напругу, пов'язану з негативним впливом фінансово-економічної кризи і відчути реальну допомогу з боку Талалаївської селищної ради.

Завдяки реалізації Програми буде досягнута основна мета – покращення добробуту та якості життя мешканців Талалаївської селищної об’єднаної територіальної громади.

 

 1. Контроль за виконанням програми

 

Організацію контролю за виконанням програми здійснює постійна комісія з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення та виконавчий комітет селищної ради. Звіт про виконання програми розглядається на  сесії селищної ради та  публікується на сайті селищної  ради.

 

 

Секретар селищної ради                                                   Т.В.Михайлюк

                      

Останнє редагуванняЧетвер, 13 вересня 2018 09:07

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd