tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Бюджетні програми /Програми фінансової підтримки 5 державного пожежно-рятувального загону УДСНС України у Чернігівській області на покращення матеріально-технічного стану на 2018 рік

Програми фінансової підтримки 5 державного пожежно-рятувального загону УДСНС України у Чернігівській області на покращення матеріально-технічного стану на 2018 рік

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення 6 сесії селищної ради сьомого скликання від 27 березня 2018 року

 

 

Розділ І. ПАСПОРТ

Програми фінансової підтримки

5 державного пожежно-рятувального загону Управління ДСНС України у Чернігівській області на покращення матеріально-технічного стану на 2018 рік

1.

Ініціатор розроблення Програми

5 державний пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС України у Чернігівській області

2.

Розробник Програми

Талалаївська селищна рада, 5 державний  пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС України у Чернігівській області

3.

Відповідальний виконавець Програми

Талалаївська селищна рада, 5 державний пожежно-рятувальний загін Управління ДСНС України у Чернігівській області

4.

Учасники Програми

Талалаївська селищна рада, 5 державний пожежно-рятувальний  загін Управління ДСНС України у Чернігівській області

5.

Мета програми

Підвищення рівня оперативної готовності щодо локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій (подій) та проведення аварійно-рятувальних і інших невідкладних робіт.

6.

Термін реалізації Програми

2018рік

7.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Селищний, державний

8.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, усього: грн

8500,00

Розділ ІІ.     Загальні положення

За п’ять останніх років на території об’єднаної громади виникло близько 65 пожеж, із них у житловому секторі- 41 (63% від загальної кількості пожеж). Вогнем знищено і пошкоджено 39 будівель та споруд, 6 одиниць техніки. Щорічні економічні втрати від пожеж, в середньому сягають більше 230 тисяч гривень. На території громади в середньому кожні 27 днів виникає пожежа.

Ліквідація наслідків аварій, катастроф, стихійних лих та пожеж потребує значних зусиль та залучення великої кількості особового складу і техніки підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту.

Між тим матеріально-технічне забезпечення та оснащення 5 державного пожежно-рятувального загону Управляння ДСНС України у Чернігівській області (далі - Підрозділ) не відповідає сучасним вимогам.

Розділ ІІІ. Мета Програми

Головна мета Програми: надання підтримки Підрозділу, підвищення рівня його оперативної готовності щодо реагування на надзвичайні ситуації (події) та здатності до проведення аварійно-рятувальних і інших невідкладних робіт. Дія Програми спрямована на створення можливостей для виділення коштів для покращення матеріально-технічної бази оперативної готовності Підрозділу до дій за призначенням, розширить можливості Підрозділу щодо проведення аварійно-рятувальних і інших невідкладних робіт.

Розділ ІV. Основні завдання Програми

Завданням Програми є придбання інвентаря Підрозділу шляхом виділення селищною радою коштів з селищного бюджету до державного бюджету для здійснення заходів відповідно до додатку 1 Програми.

Розділ V. Заходи Програми та їх фінансове забезпечення

Надання субвенції державному бюджету для Підрозділу у сумі 8500 грн за рахунок коштів селищного бюджету відповідно до додатку 1. Фінансування здійснюється за рахунок залишку коштів загального фонду селищного бюджету, що склався станом на 01.01.2018 року

Розділ VІ. Очікувані результати

Виконання Програми здійснюється шляхом реалізації заходів і завдань виконавцями, зазначеними у цій Програмі.

У результаті виконання програмних заходів в 2018 році дасть можливість покращити оперативність та злагодженість дій при локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій(подій) Підрозділом, розширить можливості Підрозділу щодо проведення аварійно-рятувальних і інших невідкладних робіт.

      

Секретар селищної ради                                            Т.В.Михайлюк

 

 

Додаток 1

Останнє редагуванняЧетвер, 13 вересня 2018 09:04

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Our website is protected by DMC Firewall!