tal sr site name

gerb ua

Оновленно 3:55 PM EEST, Sep 22, 2018
Головна/Наша діяльність/Талалаївська селищна рада — Наша діяльність

Змагалися вчителі

  Вже стали традиційними обласні змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників, що проходять на прикінці вересня. А цього року вони мали розширену назву – «Обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»)».

  Цьогоріч на змаганнях вперше виступала команда Талалаївської ОТГ. Хоча команда складалася із досвідчених туристів, які неодноразово приймали участь в цих змаганнях. Однак цього року ми не сподівалися на нагороди, бо команда омолоджується і вперше в змаганнях взяли участь Пархоменко Максим (Талалаївська ЗОШ) та Стрілець Марина (Красноколядинська ЗОШ). Та разом з досвідченими спортсменами Олегом Чубою, Андрієм Грабовим (Талалаївська ЗОШ) та Кобишем Ярославом (Липівська ЗОШ) ми показали всі свої уміння і нам посміхнулася удача. Стабільні четверті місця у велосипедному конкурсі, спеціальних завданнях, на дистанції «зв’язок», та друге місце на командній смузі перешкод дали позитивний результат – команда посіла третє загальнокомандне місце. До такого успіху команди долучилися і суддя від команди Кунденко Віталій (Красноколядинська ЗОШ) та представник команди Римма Чуба (Талалаївська ЗОШ).

  Вся команда щиро дякує відділу освіти, молоді та спорту Талалаївської селищної ради (Плюта О.П.) за можливість взяти участь у таких змаганнях та селищній раді (Величко Ю.Є.) за фінансову підтримку.

Всесвітній День Миру в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мир на Землі - це затишок і тиша,

Це сміх дитячий і душі політ.

Коли поет чарівні вірші пише

Про незвичайний, дивовижний світ

Мир на Землі - це дім і мама, й тато

І діти йдуть до школи знов і знов.

Й ніколи у боях ніхто не гине.

Бо там царює - щастя і любов.

21 вересня 2018 року в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся флешмоб, присвячений Міжнародному Дню Миру.

Олімпійський тиждень 5-день

 Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття.

Ось і підійшов до завершення наш цікавий тиждень в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні 4-х класів показали свою спортивну майстерність в естафетах та конкурсах.

100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

"Школа – не комора знань, а світоч розуму. Усі діти не можуть мати однакові здібності.  І найважливіше завдання школи – виховання здібностей."
                                                                                                                                                                                             В.О.Сухомлинський

 В Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів до відзначення 100-річчя В.Сухомлинського проводяться заходи:

Тематична викладка літератури В.Сухомлинського «Педагогічна спадщина В.Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії, любові».

Бесіда з учнями 2-Б класу «Сердце віддане дітям»

Бібліографічний огляд літератури «Велетень педагогічної думки»

Олімпійський тиждень. 4-день

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини. 

Серед учнів 2 та 3-х класів проводилися спортивні змагання, естафети, конкурси.

Виставка краєзнавчого музею «Барви рідного краю»

   Складовою частиною свята Дня селища, яке відбулося 15 вересня ц.р. була виставка виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва організована працівниками Талалаївського краєзнавчого музею . У виставці взяли участь 23 майстра декоративно-прикладного, образотворчого та фотомистецтва.

   Відвідувачі виставки милувалися світлинами В.Топчія, О.Смалька, картинами С.Півторацького, А.Криська, С.Пожидаєва, виробами декоративно- прикладного мистецтва Ю.Донець, Г.Калити, В.Мокій, О.Картави, О.Касяненко, Я.Іржавської, В.Потеряйко, Ю.Оніщенко, Н.Семінько, Л.Сухомлин, Л.Черкас, Н.Семешко, юних майстрів Л. Антоненко , Я. та І.Огій, В.Яременко, К.Васюк .

   Виставку відвідали та високо оцінили організацію та представлені експозиції виставки Народний депутат України В. Давиденко, голова селищної ради Ю.Величко, керівники району.

Всі учасники виставки отримали подарунки від селищної ради.

DSC01052IMG 1934DSC01001DSC01046DSC01009

Підписатися на цей канал RSS
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!