привітали директор школи Сиволожський А.І., секретар селищної ради Михайлюк Т.В., сільський голова Чирва Є.В., випускниця Понірської школи 1978 року Качура Г.Ф.
Школярі поклали квіти до меморіальної дошки Володимиру Бахмачу та пам`ятника загиблим воїнам.

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 1 класів ЗЗСО

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02.04.2018 року №310 "Про проведення конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти" (зі змінами) закладами загальної середньої освіти селищної ради з 16 по 17 травня 2018 року був здійснений вибір проектів підручників для 1 класів за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів, на основі якого відділом освіти, культури, молоді і спорту узагальнено результати вибору проетів підручників, вибраних підпорядкованими закладами загальної середньої освіти.

18 травня Всесвітній день музеїв

В цей святковий день Талалаївський краєзнавчий музей працював за звичним розпорядком, незвичним було те, що всі відвідувачі вітали працівників музею із святом.

Музей в цей день поповнився новими предметами та речами повсякденного вжитку 19-20 ст. Ще раз всі разом переглянули постійно діючі виставки, згадали цікаві робочі будні та п’ятирічну історію створення музею. Цілу низку вітань із віршами, піснями, гумором підготували працівники районного будинку культури на чолі з в.о. директора Ю.Штимом.

Працівники музею вдячні всім за привітання, депутатам Г.Трегубченку та В.Лукаш за благодійну допомогу.

DSC00344DSC00363DSC00385DSCN4069DSCN4070DSCN4071

І знову перемога в Адреналіні.

З 18 по 21 травня відбулися заключні змагання Відкритого Кубку Чернігівської області «Адреналін 2017-2018» – Відкритий чемпіонат м.Новгород-Сіверський з пішохідного туризму. В змаганнях взяли участь обидві команди Талалаївської ЗОШ і в старшій, і в молодшій віковій групі. Команда молодшої групи виступала бойовим складом: Загурська Альона, Таралика Анастасія, В’ялий Віталій, Гриценко Олена та Ведмідь Максим. В перший день особистих змагань Ведмідь Максим посів друге, а В'ялий Віталій перше місця серед хлопців, Гриценко Олена третє, а Загурська Альона перше місце серед дівчат у молодшій віковій групі. Другого змагального дня молодші вибороли перше місце на довгій, і як зажди складній, дистанції крос-похід, а в третій день посіли третє місце на командній дистанції. І такий результат останнього дня не завадив нашим спортсменам стати переможцями Новгородських змагань. А команда старшої групи зупинилася за крок до п’єдесталу посівши четверте місце.

Майже весь навчальний рік, всі змагання об’єднував Відкритий Кубок «Адреналін 2017-2018».  З жовтня по травень тривала запекла боротьба на дистанціях різної складності. П’ять етапів у двох вікових групах – такий шлях пройшли туристи Талалаївки. В підсумку старша команда, у складі якої протягом року виступали Самойленко Костянтин, Решетнік Тимофій, Чуба Еліна, Коваленко Ірина та учителі фізичного виховання Талалаївської та Липівської ЗОШ Грабовий Андрій та Кобиш Ярослав, посіла почесне третє місце. Це велике досягнення. Адже виступати серед дорослих спортсменів, більшість з яких Кандидати у майстри спорту дуже важко. Команда молодшої вікової групи, склад якої був незмінним протягом року: В’ялий Віталій, Ведмідь Максим, Загурська Альона, Таралика Анастасія та Гриценко Олена, другий рік поспіль стала абсолютним переможцем вигравши всі етапи Кубку.

Підведені результати і в особистому заліку. Серед дівчат старшої групи в абсолютному заліку Чуба Еліна посіла третє місце. Серед хлопців молодшої вікової групи Ведмідь Максим став другим а перемогу здобув В’ялий Віталій. Серед дівчат цієї вікової групи Гриценко Олена посіла третє місце а Загурська Альона завоювала друге місце.

Всі переможці та призери отримали грамоти та медалі. А команди свої призові кубки.

Всі туристи висловлюють щиру подяку сектору молоді та спорту Талалаївської РДА, який протягом 2017 року надавав посильну матеріальну допомогу командам,  та Селищній раді (Величко Ю.Є.), яка, починаючи з січня 2018 року, взяла команди на повне фінансування.

Кубок «Адреналін 2017-2018» завершився та змагання продовжуються. Маємо надію, що і цього року наших спортсменів буде запрошено до збірної команди Чернігівської області для участі у Чемпіонаті України серед юніорів.