tal sr site name

gerb ua

Оновленно 7:35 AM EET, Dec 11, 2018
Головна/Наша діяльність/Талалаївська селищна рада — Наша діяльність

Тиждень інформатики у Талалаївській ЗОШ

В ході проведення тижня інформатики у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено:

 • конкурс комп’ютерного малюнку «Щаслива родина» для учнів початкових класів;
 • підведення підсумків конкурсу з ІКТ;
 • брейн-ринг «Цікаві факти з інформатики»;
 • шкільний конкурс «Безпечний інтернет»;
 • змагання «Соло на клавіатурі»;
 • лекцію «Інтернет речей. Smart-технології»;
 • підготовку до ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

На гостини до Снігової Королеви

Цікаво та змістовно проходять тематичні тижні в 1-А класі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всі заняття на уроках і в групі продовженого дня поєднані однією темою. Заняття в групі продовженого дня 1-А класу «На гостини до Снігової Королеви» провела вихователь Бабії А.В. Кожний тематичний день пов’чязує з темою, яка червоною ниткою проходила під час уроків.

З 3 грудня по 7 грудня тема тижня була «Зима». В групі продовженого дня проводились цікаві заходи. Діти побували в гостях у Снігової Королеви. Вихователь велику увагу приділяв роботі в групах. Учні колективно з конструктором «LEGO» будували будинок для Снігової Королеви, робили аплікації, на яких відтворювали пейзаж, який оточував будинок королеви. Здобувачі освіти знаходили холодні і теплі кольори, геометричні фігури. Розповідали цікаві історії про володіння Снігової Королеви. Діти були веселі і задоволені.

На захисті рідної землі

6 грудня - свято пам'яті тисяч відважних воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої держави. 

Ніколи не забути нам героїчних подвигів прадідів в ім'я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині.

День Збройних сил України - це свято на честь тих, хто нині захищяє територію нашої країни від ворогів.

Це свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу,

свободу і суверенітет рідної землі.

До Дня Збройних сил України у Понірській філії І-ІІ ступенів проведено захід "На захисті рідної Землі".

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу до Сходу, володарка земель і вод - 

Ніхто нен ділить хай народу, бо не поділиться народ.

 Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україна, бо ти на світі в нас одна.

12

SAM 0059

SAM 0060SAM 0061

SAM 0062

 

 

16 днів проти насилля

В рамках проведення акції "16 днів проти насилля" зі здобувачами освіти 6-их класів відбулася бесіда з елементами тренінгу "Насильство. Як діяти, щоб захиститися?", яку провели працівники соціальної роботи Талалаївського РЦСССДМ Шимченко О.В. та Дмитрюк І.В.

Відзначення Міжнародного дня прав людини

В рамках проведення тижня права та на відзначення Міжнародного дня прав людини з учнями 8-их класів була проведена зустріч з завідувачем Талалаївського районного сектору Управління Державної Міграційної служби України Михайлюком Віктором Володимировичем. Здобувачі освіти отримали корисну інформацію про Конвенцію про права дитини та про правила отримання паспорта горомадянина України у вигляді ID картки.

14 сесія селищної ради

6 грудня відбулася чергова 14 сесія селищної ради. Відкрив та вів сесію голова селищної ради Юрій Величко. Він привітав захисників України з днем Збройних Сил України, хвилиною мовчання вшанував пам'ять загиблих воїнів на сході України.

 

Засідання розпочалося з приємної події. Селищний голова привітав начальника фінансового відділу Світлану Циганенко з Днем народження та від імені всих присутніх подарував букет троянд. Він побажав іменинниці міцного здоров'я, успіхів, мирного неба і продовжувати з такою ж самовідданістю служити на благо громади.

В ході чергового засідання було розглянуто та прийняті рішення по всих питаннях порядку денного:

 •      внесення змін  та  доповнень  до Рішення третьої  сесії  сьомого скликання від 20.12.2017   «Про селищний  бюджет на  2018 рік».
       затвердження положення про громадський бюджет(бюджет участі).
       внесення змін до Програми  забезпечення розроблення  містобудівної  документації населених пунктів  Талалаївської  селищної ради на 2018-2020 рр.
       внесення змін до  селищної  комплексної програми з  реалізації міграційної  політики Талалаївського  районного  сектору  Управління Державної  служби  України  в Чернігівській області на 2018 рік.
       Програму  організації  харчування  здобувачів  освіти  закладів  дошкільної  та  загальної  середньої  освіти  Талалаївської  селищної ради  на 2019 – 2023 рр.
       виділення  коштів  на  спів фінансування  проектів, що  будуть  фінансуватися  за  рахунок субвенції  з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам  на  здійснення заходів  щодо  соціально-економічного  розвитку  окремих  територій.
       затвердження  змін  до  переліку  об’єктів, що можуть  реалізовуватися  за  рахунок  субвенції  з  державного  бюджету  місцевим  бюджетам.
       визначення  постійної  комісії  з питань  регламенту, депутатської  діяльності  та  етики, прав  громадян, законності  та  правопорядку.
       прийняття в комунальну власність територіальної громади смт.Талалаївка  безхазяйного  майна.
       передачу  майна  Талалаївському ВУЖКГ.
       створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Талалаївської селищної ради Чернігівської області.
       передачу  майна.
       земельні  питання.

Варто зазначити, що передувало сесії засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Начальник фінансового відділу Світлана Циганенко внесла на розгляд та затвердження внесення змін щодо збільшення кошторисних призначень за рахунок перевиконання  дохідної частини селищного бюджету:

- надання грошової допомоги учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС з нагоди  Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС-21,5 тис.грн та допомога на лікування жителям громади -15,0 тис.грн
- придбання камер спостереження для Талалаївської ЗОШ -  30,75 тис.грн.
- придбання паливо-мастильних матеріалів для шкільних автобусів-76,4 тис.грн, для тракторів та робітників по роботах з благоустрою – 22,2 тис.грн, легкового автомобіля- 6,2 тис.грн.
- придбання новорічних ялинок для загальноосвітніх навчальних закладів та ЦДЮТ – 32,0 тис.грн
- придбання комп'ютерної техніки для апарату селищної ради -35,0 тис.грн
- капітальний ремонт  трактора МТЗ-80 з встановленням екскаваторної установки -260,0 тис.грн
- оновлення топографічної зйомки на частину території смт Талалаївка Талалаївського району Чернігівської області 30,0 тис.грн
- адаптація електронної карти для містобудівних потреб на територію смт. Талалаївка Талалаївського району Чернігівської області -130,239 тис.грн
- оплата послуг водопостачання та водовідведення  по Талалаївській ЗОШ та ДНЗ " Сонечко" 8,9 тис.грн
- передати іншу субвенцію із селищного бюджету до районного бюджету в сумі 270,0 тис.грн, та інші зміни.

Після закінчення сесійного засідання депутати та гості з газети "Чернігівщина", відвідали парк техніки селищної ради. 

 

Підписатися на цей канал RSS
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd