tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:21 PM EET, Nov 16, 2018
Головна/Наша діяльність/Талалаївська селищна рада — Адміністратор
Адміністратор

Адміністратор

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всеукраїнський день працівників культури в Талалаївській громаді

          З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівників культури  вітали селищний голова Юрій Величко, начальник відділу освіти, культури молоді і спорту Оксана Плюта. Бажали  міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги заради утвердження на землі ідеалів, Добра, Любові і Краси. Здійснення всіх життєвих планів, мрій та творчого вогника у серцях.

IMG 0647 min

          За вагомий внесок у розвиток самодіяльної народної творчості, аматорського мистецтва, збереження культурної  спадщини Талалаївщини та з нагоди  Всеукраїнського дня  працівників культури та майстрів народного мистецтва – грамотами та цінними подарунками нагороджені директор Талалаївського краєзнавчого музею Олена Огій та колектив Красноколядинського сільського будинку культури (директор С.В. Депутат).

IMG 0655 minIMG 0658 minIMG 0662 minIMG 0664 min

IMG 0667 min

          Цього дня  приймала вітання з днем народження директор Понорівського СБК Юлія Корнієнко.

IMG 0671 min

          «Культура –  це простір, в якому проходить людське  життя від народження до смерті» - це твердження філософа, академіка Національної  академії наук  України  М.В. Поповича  визначає надзвичайно важливу роль культури в житті кожної людини.

          Заклади культури  покликані відроджувати, зберігати, розвивати  та популяризувати кращі зразки українського, світового мистецтва, долучати до  творчості  жителів  громади, організовувати  дозвілля. Ці надзвичайно важливі завдання стоять перед працівниками культури селищної ради.

  • Опубліковано в Новини
  • 0

Свято соціальних працівників України

Для багатьох з них слова Івана Франка: «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» – стали сенсом життя.

 

"Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві, нашій громаді.
Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої держави.
Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади", - з такими словами звернувся селищний голова Юрій Величко до працівників соціальної сфери об'єднаної громади напередодні їхнього професійного свята.

IMG 0614 minIMG 0615 min

Найкращі представники, які працюють у соціальній сфері, були відзначені грамотами селищного голови. Так, за сумлінну працю, відданість справі та з нагоди святкування професійного свята – Дня працівників соціальної сфери нагороджені:

- Юрій Пугач
- Оксана Лобода
- Галина Муха

IMG 0617 minIMG 0621 minIMG 0622 min

Багато теплих слів на адресу соціальних працівників було сказано і від безпосереднього керівника - начальника відділу забезпечення соціального обслуговування Тамари Дитюк.

IMG 0628 min

Вона побажала всім міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

  • Опубліковано в Новини
  • 0

ДФС. У яких випадках фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку застосовують РРО

Фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої – четвертої груп, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) зобов’язані у разі:

- перевищення в календарному році незалежно від обраного виду діяльності обсягу доходу понад 1000000 гривень,
- здійснення реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, незалежно від групи єдиного податку та обсягу річного доходу,
- здійснення роздрібної торгівлі підакцизних товарів, у тому числі пивом у пляшках і бляшанках,

проводити розрахункові операції на повну суму покупки через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових документів.

З більш розширеною інформацією з цього питання можна ознайомитись у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (категорія питання 109). 

 


              Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області

  • Опубліковано в Новини
  • 0

День визволення України від німецько – фашистських загарбників

Публикация 8

     Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько–фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 74 річницю.

Напередодні цього дня, селищний голова Юрій Величко та колектив селищної ради вшанували пам'ять воїнів, які загинули в боях за визволення України та  поклали квіти до Меморіалу Слави.

IMG 0578 minIMG 0580 minIMG 0584 min

Спецтехніка для об'єднаної громади

                  З метою покращення якості надання послуг мешканцям громади та благоустрою її населених пунктів (прибирання снігу взимку та узбічч шляхів влітку), селищна рада придбала спецтехніку - трактор МТЗ-892.2 з навісним обладнанням (відвал для прибирання снігу та фронтальний навантажувач). 

IMG 0567 minIMG 0568 min

IMG 0569 minIMG 0573 minIMG 0574 min

Придбання спецтехніки стало можливим за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та співфанансування з селищного бюджету.

Проектна заявка  по проекту "Придбання спецтехніки - трактора з навісним обладнанням для комунального підприємства "Талалаївське ВУЖКГ", яка  подана   селищною радою у травні цього року,  була затверджена Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Трактор буде переданий в  користування Талалаївського ВУЖКГ.

Звіт про виконання селищного бюджету за 3 квартал 2018 року

аналіз виконання бюджету

За 3 квартал до селищного  бюджету надійшло 40533,2 тис. грн, в тому числі по доходах загального фонду – 40060,4 тис.грн,  спеціального фонду – 472,8 тис.грн.

Власних та закріплених податків і зборів мобілізовано до селищного бюджету 22517,2 тис. грн, що становить 110,6 % бюджетних призначень звітного періоду

власні доходи

Трансферти з державного бюджету та місцевих бюджетів отримано в сумі 17543,3 тис.грн

Трансферти з державного бюджету

В доходах спеціального фонду за звітний період власні надходження  складають 472,8 тис.грн, із них власні надходження бюджетних установ- 441,5 тис.грн, екологічний податок-12,4 тис.грн, кошти від продажу землі- 14,0 тис.грн, цільові фонди – 0,7 тис.грн, інші надходження-4,2 тис.грн.

Виконання бюджетних призначень за видатками загального фонду селищного бюджету за звітний період становить 89,8 %, призначено з урахування змін –37420,7 тис.грн, виконано –33583,9 тис.грн. Кредиторська заборгованість  на 01 жовтня 2018 року відсутня.

Видатки спеціального фонду селищного  бюджету за  3 квартал поточного року складають 3362,8 тис.грн або 66,5% затверджених річних бюджетних призначень (план на рік – 6243,2 тис.грн).

Фінансування видатків в звітному періоді проводилось відповідно до помісячних планів асигнувань та, в першу чергу, по захищених статтях видатків, потім фінансувались інші видатки.

Протягом звітного періоду на виплату одноразової грошової матеріальної допомоги громадян  використано кошти у сумі 206,9 тис. грн

 

Видатки на оплату праці за звітний період в розрізі галузей складають 19965,1 тис.грн

Видатки оплата праці

видатки

 

Підписатися на цей канал RSS
 
Our website is protected by DMC Firewall!