tal sr site name

gerb ua

Оновленно 1:40 PM EET, Jan 24, 2019
Головна/Наша діяльність/Талалаївська селищна рада — Заступник директора з виховної роботи Талалаївської ЗОШ
Заступник директора з виховної роботи Талалаївської ЗОШ

Заступник директора з виховної роботи Талалаївської ЗОШ

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. URL сайту: http://talschool.ucoz.ua

Яка ж багата рідна мова!

Яка ж багата рідна мова!
Ти містиш просто безліч знань!
Тож мову вчи і прислухайся
До того, як вона звучить.
І розмовляти так старайся,
Щоб всім її хотілось вчить!
Вона ж у нас така багата,
Така чарівна, як весна!
І нею можна все сказати.
І найрідніша нам вона.

В рамках концепції національно- патріотичного виховання та на виконання річного плану з виховної роботи школи у 2-А класі була проведена виховна година « Рідне слово-диво калинове» до Дня української писемності та мови.

НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНИЙ ВИШКІЛЬНИЙ ТАБІР "ПОБРАТИМ"

З 2 по 4 листопада учні Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь в обласному національно-патріотичному вишколі «Побратим» який відбувся в с. Мала Кошелівка Ніжинського району.

 Близько 80 юнаків та дівчат з усієї Чернігівщини мали змогу відвідавши лекції та практичні заняття з тактики, першої домедичної допомоги, лекції з історії України, лазертагу, боксу, стрільби з пневматичної гвинтівки та пістолета, саперної справи, а також переглянути фільм . “Червоний” і “93: бій за Україну”.

Організація кількаденних вишколів здійснюється з метою покращення якості національно-патріотичного виховання, та формування громадянської свідомості і життєвих цінностей в підростаючого покоління.

Це вже 3 вишкіл за останій рік на якому була присутні наші учні, із кожним разом ми дізнаємось щось нове для себе. Не всиг закінчитися цей захід, як діти цікавилися коли буде наступний. Після вишколу хлопці повернулися додому переповнені емоціями, озброєні новими знаннями, вміннями і навичками та  з бажанням втілювати їх в життя.

 Рій «Браство імені Івана Сірка» Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. щиро дякує організаторам вишколу , інструкторам та усім тим,  хто доклав чимало зусиль для організації такого маштабного дійства. Завдяки підтримці відділу освіти, молоді та спорту Талалаївської ОТГ дана поїздка стала можливою.

     І не буде переводу українському народу

    Доки з глибини сторіч долина козацький клич!

 

  • Опубліковано в Освіта
  • 0

Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Традиційно до Дня української писемності та мови проводиться Міжнародний конкурс знавців української мови  з прекрасної  конструктивної ідеї відомого українського бізнесмена і мецената Петра Яцика . Приїхавши в незалежну Україну, побачивши досить складну ситуацію з мовою, він сказав: «Не приведи Бог нам перетворитися в націю нарікайлів, які ходять і на все нарікають – на долю, на злих воріженьків,  на себе. Не треба замахуватися на щось глобальне, можна почати з малого. Наприклад, з конкурсу української мови. Нехай діти позмагаються на кращі її знання, а той знатиме її найкраще, отримає премію, як у спорті.»

В конкурсі брали участь учні 3-11 класів, традиційно для учнів 9 класів був проведений XVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності « Крила України».

О, мово, найцінніше надбання!

В піснях слова легенькі, як пір’їна ,

В бою –міцніші за підкову для коня.

Як буде мова – буде Україна.

  • Опубліковано в Освіта
  • 0

День української писемності та мови.

О, слово рідне Україні слава!

Богдана мудрість і Тараса заповіт.

І гул століть , і сьогодення гомін

В тобі злились, як духу моноліт.

О, слово рідне , подарунок мами!

І пісня ніжна, і розрада нам!

Я всім на світі поділюся з вами,

Та слова рідного нікому не віддам.

9 листопада -  день української писемності та мови. Учні Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст  створили справжнє свято  чарівного, милозвучного українського слова.

Для учнів 4 класів, працівники Центральної районної бібліотеки для дітей, провели виховну годину «Плекатимеш мову – цвістимуть слова».

Для учнів 5 класів був проведений урок-спілкування « Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла».

Учні 6 класу переглянули документальний фільм « Лети, наша мово, прекрасна над світом».

Для учнів 7-8 класів – бесіду «Плекайте мову, як мале дитя».

  • Опубліковано в Освіта
  • 0

Дитячий арт- проект "School tree"

Діти розуміють красу і здатні творити вже в ранньому віці. Тим більше це стосується наших дітей,які неодноразово доводили свою творчість, креативність,безпосередність та унікальність.

Учні Талалаївської школи вирішили прикрасити нове освітнє середовище і під час осінніх канікул створили арт- проект дитячої творчості «School tree» в якому передали   тонке почуття прекрасного і потяг до мистецтва.

Ще краще, коли творчі та обдаровані діти  які займаються в гуртках, або просто творять самі, можуть показати свої роботи світові. Тоді вони більш впевнені у собі, і знають, що їхня робота не марна і комусь потрібна. Якщо люди бачитимуть твори дітей, є більше шансів, що якийсь талант не загубиться на шляху до дорослого життя, а відкриє себе на повну силу.

 

  • Опубліковано в Освіта
  • 0

Тиждень образотворчого мистецтва

«В кожній дитині – таланту краплина» - такий девіз ми обрали для тижня образотворчого мистецтва у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів, який проходив з 16 по 19 жовтня. Залучення дитини до образотворчого мистецтва створює основу естетичного виховання. А формування та розвиток естетичних здібностей, тобто сприймати світ і творити за законами краси, - це дуже важлива складова формування людських якостей. Низка заходів предметного тижня була направлена на створення зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням. Основною метою було відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття. І звичайно отимати позитивні емоції від створення прекрасних робіт власними руками»

 

Засідання методичних об'єднань Талалаївської ОТГ

  Осіннього яскравого дня відбулося засідання методичного об’єднання вчителів художньо- естетичного циклу, заступників директора з виховної роботи та педагогів-організаторів на базі Липівської ЗОШ І-ІІІ ст.

  Засідання розпочалося з роботи творчої лабораторії, де з присутніми вчителями досвідом роботи по національно-патріотичному вихованню поділилася заступник з виховної роботи Пугач С.В.

  Також до уваги присутніх педагогом-організатором Грабиною А.Б. була представлена «Копілка досвіду»: Ппрезентація дослідницької роботи щодо виготовлення стенду воїнів АТО та ООС.

  Справжньою окрасою засідання стало традиційне козацьке свято «Козацьку славу не здолать віками», де учні продемонстрували свої таланти з вокалу, хореографії та ораторського слова.

  На завершення засідання керівник методичного об’єднання Шульга Л.М. провела обговорення  за круглим столом, де проаналізувала роботу та подякувала дружньому педагогічному колективу Липівської ЗОШ І-ІІІ ст. за плідну співпрацю та  гостинну зустріч.

Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з туберкульозу

У Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходять заходи до візначення Всесвітнього та Всеукраїнського Дня боротьби з туберкульозом у 6 класах пройшов профілактичний урок-бесіда на тему "Туберкульоз - небезпечне інфекційне захворювання".

Підписатися на цей канал RSS
 
Our website is protected by DMC Firewall!