tal sr site name

gerb ua

Оновленно 6:19 AM EET, Jan 18, 2019
Головна/Наша діяльність/Талалаївська селищна рада — Спеціаліст відділу ОКМС
Спеціаліст відділу ОКМС

Спеціаліст відділу ОКМС

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. URL сайту:

Вітання колядників

Різдвяні колядки – один з найдавніших, найкрасивіших і веселих українських обрядів. Українське Різдво-Коляда – це свято Різдва ІсусаХриста і хвала Господу - Творцю. Напередодні Різдва Христового працівники культури   ОТГ щиро вітали працівників селищної ради, державних установ, жителів селища з світлим радісним святом . Справжній «Різдвяний піснеспів» : линули колядки, які славили народження Христа, вітання та побажання добра, щастя, здоров’я, гарного урожаю, достатку і миру . Всі до кого завітали колядники  щиро дякували їм та, як годиться, обдаровували солодощами, іншими подарунками.

DSC01390

DSC01413

IMG 2510

IMG 2520

IMG 2513

Засідання асистентів вчителів

3 січня 2019 року на базі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методичне об'єднання асистентів вчителів. Одним з провідних питань є подолання професійного вигорання педагогічних працівників, тому семінар-практикум був проведений у формі тренінгу. 

Також були розглянуті питання відповідно до плану:

Інклюзивно-ресурсна кімната продовжує поповнюватися засобами для комплексної корекційно-розвиткової роботи

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року № 88 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» збільшено у 2,6 рази фінансування учнів з особливими освітніми потребами в інклюзивних та спеціальних класах.

За рахунок субвенції здійснюється оплата таких видатків:

проведення (надання) додаткових корекційно-розвиткових занять (послуг), що визначені індивідуальною программою розвитку для учнів інклюзивних класів та робочим навчальним планом (індивідуальним навчальним планом учня) для учнів спеціальних класів;

придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку, які дають змогу дитині опанувати навчальну програму. На придбання зазначених засобів використовується не більш як 35 відсотків загального обсягу видатків на кожну дитину відповідного закладу загальної середньої освіти, яка потребує державної підтримки.

У 2018 році таких засобів корекції психофізичного розвитку дітей, які навчаються в інклюзивних класах Талалаївської школи, придбано на загальну суму 34300 грн. Ще 5 засобів, замовлених на вказані кошти, на етапі виготовлення і найближчим часом надійдуть до інклюзивно-ресурсної кімнати закладу освіти.

IMG 20181226 130440IMG 20181226 130521

Колегія відділу освіти, культури, молоді і спорту селищної ради та нарада з директорами закладів загальної середньої освіти

       20 грудня поточного року у залі засідань селищної ради відбулися колегія відділу освіти, культури, молоді і спорту селищної ради та нарада з директорами закладів загальної середньої освіти Талалаївської ОТГ. Відкрив колегію селищний голова Юрій Величко, який у своєму виступі підвів підсумки діяльності шкіл у 2018 році. Далі були розглянуті питання колегії: "Про виконання постанови КМУ від 22.11.2004 року №1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах" щодо створення умов для повноцінного та якісного харчування учнів закладів освіти" (спеціаліст відділу Л.Д. Колесник), "Про роботу з дітьми з особливими освітніми потребами та стан організації проведення індивідуального навчання у закладах освіти ОТГ" (координатор із впровадження інклюзивного навчання у закладах освіти ОТГ О.О. Мовчан), "Про створення методичної ради відділу освіти, культури, молоді і спорту селищної ради (галузь освіта)" (спеціаліст відділу Н.В. Бородіна) та "Про затвердження плану роботи відділу освіти, культури, молоді і спорту селищної ради (освіта, культура)" (начальник відділу О.П. Плюта). Після обговорення учасниками колегії питань та внесення пропозицій по кожному з них були прийняті відповідні рішення. 

      Нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти начальник відділу О.П. Плюта розпочала із питання підготовки та проведення у закладах освіти новорічних та різдвяних свят. По наступному питанню наради начальник акцентувала увагу на особливостях формування кадрового резерву на посади керівного складу закладів освіти. Підсумком наради було питання про стан методичної роботи у закладах освіти ОТГ у 2018 році, яке висвітлила спеціаліст відділу Н.В. Бородіна.

IMG 20181220 091345

Методичне об'єднання директорів та вихователів ЗДО

13 грудня 2018 року на базі Красноколядинського ЗДО «Дзвіночок» відбулося засідання методичного об'єднання директорів та вихователів закладів дошкільної освіти за темою «Фізкультурно – оздороча робота в ЗДО». На ньому розглянули такі питання: підвищення професійної компетентності педагогічних кадрів щодо організації фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах дошкільної освіти; визначення шляхів формування пріоритету здоров’я дитини. Директори ЗДО Понорівського, Красноколядинського, Липівського презентували плани-заходи ЗДО на тему «Здоров’я дитини – багатство країни». Директор Красноколядинського ЗДО Левада Г.В. провела показове заняття з вихованцями старшої групи.

20181213 10514620181213 103611

Підписатися на цей канал RSS
 
Our website is protected by DMC Firewall!