tal sr site name

gerb ua

Оновленно 3:55 PM EEST, Sep 22, 2018
Головна/Наша діяльність/Талалаївська селищна рада — Спеціаліст відділу ОКМС
Спеціаліст відділу ОКМС

Спеціаліст відділу ОКМС

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. URL сайту:

Виставка краєзнавчого музею «Барви рідного краю»

   Складовою частиною свята Дня селища, яке відбулося 15 вересня ц.р. була виставка виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва організована працівниками Талалаївського краєзнавчого музею . У виставці взяли участь 23 майстра декоративно-прикладного, образотворчого та фотомистецтва.

   Відвідувачі виставки милувалися світлинами В.Топчія, О.Смалька, картинами С.Півторацького, А.Криська, С.Пожидаєва, виробами декоративно- прикладного мистецтва Ю.Донець, Г.Калити, В.Мокій, О.Картави, О.Касяненко, Я.Іржавської, В.Потеряйко, Ю.Оніщенко, Н.Семінько, Л.Сухомлин, Л.Черкас, Н.Семешко, юних майстрів Л. Антоненко , Я. та І.Огій, В.Яременко, К.Васюк .

   Виставку відвідали та високо оцінили організацію та представлені експозиції виставки Народний депутат України В. Давиденко, голова селищної ради Ю.Величко, керівники району.

Всі учасники виставки отримали подарунки від селищної ради.

DSC01052IMG 1934DSC01001DSC01046DSC01009

Про проведення у 2019 році Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник»

Відповідно до листа Міністерства молоді та спорту України від 22.08.2018 № 6585/14 «Щодо проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник» Міністерство молоді та спорту України як головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері національно-патріотичного виховання, бере активну участь у підготовці та проведенні заходів, що сприяють формуванню у молоді патріотизму і духовності, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, гордості за минуле і сучасне України.

Відповідно до календарного плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 15 березня 2018 року № 1126 (зі змінами) Мінмолодьспорту спільно з Львівською облдержадміністрацією у погодженні з Державною прикордонною службою України з 10 по 18 серпня 2018 року провело Всеукраїнський вишкіл, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура-Прикордонник". Захід відбувався на базі Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби (Львівська обл., м. Великі Мости).

В заході взяло участь участь більше 450 осіб з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами.

З метою вивчення історії всіх спроб здобуття Незалежності України, євроінтеграційних устремлінь українців та ціннісних орієнтирів визначених в Указі Президента України від 13 жовтня 2015 р. № 580 "Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки", представники різних регіонів були об'єднанні в іменні сотні провідників боротьби українського народу за самовизначення, а саме: "МАЗЕПИНЦІ", "ПЕТЛЮРІВЦІ", "БУЛЬБІВЦГ та "БАНДЕРІВЦІ".

Протягом вишколу з юними вихованцями проводились навчальні стрільби, практичні відпрацювання патрулювання кордону під назвою "Порушники кордону", навчання з орієнтування на місцевості за допомогою компаса, місцевих об'єктів, визначення азимуту, відстаней, практичні заняття з тактичної медицини, показові виступи кінологів зі службовими собаками, відвідування відділу прикордонної служби "Рава-Руська" та музею навчального центру, демонстрація техніки та озброєння, що перебуває на озброєнні Державної прикордонної служби України та багато іншого. На завершальному етапі була проведена "Теренова гра" - давнє козацьке змагання на швидкість, вправність та силу.

Особливу увагу під час організації та проведення вишколу було приділено національно-патріотичному вихованню молоді сіл і міст, які розташовані вздовж лінії розмежування в зоні проведення АТО, де це питання є надзвичайно актуальним.

У наступному - 2019 році заплановано проведення Всеукраїнського вишколу "Джура-Прикордонник" в м. Ізмаїл Одеської області.

Посилання на статтю, яка розміщена на офіційному сайті Мінмолодьспорту: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/39585.

Сторінка "Джура-Прикордонник" в мережі Fасеbоок: https://www.facebook.com/DzhuraPrykordonnyk/.

Подія про проведення Всеукраїнського вишколу "Джура-Прикордонник-2019" в м. Ізмаїл: https://www.facebook.com/events/859324914277069/.

Узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 та 10 класів ЗЗСО Талалаївської селищної ради

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24 липня 2018 року № 801 "Про проведення додаткового конкурсного відбору проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти" та згідно з листом Міністерства освіти і науки України від 29.08.2018 року № 1/9-511 "Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 24 липня 2018 року № 801" педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти селищної ради з 04 по 06 вересня 2018 року ознайомились з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників. У зв'язку з відсутністю потреби в зазначених у наказі підручниках розміщуємо відповідні узагальнені результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 5 та 10 класів ЗЗСО Талалаївської ОТГ.

 

Виставка до Дня Незалежності України в Скороходівському домі народних традицій

Працівники Скороходівського ДНТ 23 серпня ц.р. до Дня Незалежності України організували виставку дитячих малюнків, вишивок « Ми прагнемо жити у мирі й добрі». Також були створені квіткові композиції національного Прапора та Герба України.

IMG 5696IMG 5706IMG 5719IMG 5730

Святкування Дня Незалежності України в с.Понори

24 серпня в Понорівському сільському будинку культури відбулася тематично-концертна програма   «Єдина і незалежна». Захід розпочався із Гімну України та привітання присутніх в.о. старости Є.В.Чирви.

В концертній програмі взяли участь жіночий вокальний ансамбль «Весела забава», тріо «Маківки», дует «Попелюшка», дитячий танцювальний колектив «Невгамовні», солісти сільського будинку культури. Після закінчення тематичної програми були покладені квіти до меморіальної дошки загиблого учасника АТО В.С. Бахмача.

IMG 20180827 090832 833 1IMG 20180827 090835 690 1IMG 5bb455cf059d8e3cb58ef226511289e2 VIMG c4c46b389fafb5488953c110db8caca8 V 1

Талалаївському краєзнавчому музею - 5 років

23 серпня 5 років тому відкрив двері для відвідувачів Талалаївський краєзнавчий музей . За ці роки музей відвідало більше 9 тисяч

відвідувачів, із селища, району, області та інших міст України. На даний час музей налічує тисячу експонатів. В музеї створені постійнодіючі виставки «Тепло отчого дому», «З бабусиної скрині», «Обереги, що не губляться в віках», «Вони прославили наш край», організовуються тематичні виставки, зібрані колекції хусток, рушників, українських сорочок, вишитих картин, старожитностей, годинників Працівники музею організовували виїзні виставки в районному будинку культури, селищній раді, школах району, на районному святі народної творчості «Над прозорою криницею». До першого ювілею створена фотовиставка, на якій представлені фото, які розповідають про відкриття, діяльність музею за 5 років. Постійно спонсорську допомогу музею надають: депутат обласної ради Г.Тригубченко, приватні підприємці В.Прядка, Н.Середа.   За вагомий внесок у розвиток музейної справи, збереження історії, культурної спадщини Талалаївщини, активну участь у проведенні   патріотичної, культурно-освітньої роботи та з нагоди 5-ї річниці відкриття музею і Дня Незалежності України голова селищної ради Ю.Є.Величко нагородив колектив музею грамотою та цінним подарунком.

DSC00905DSC00912DSC00920DSC00945DSC00946DSC00895

«Над прозорою криницею-2018»

5 серпня 2018 року відбулося традиційне районне свято народної творчості «Над прозорою криницею -2018». Талалаївський краєзнавчий музей представив на святі виставку виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва Талалаївщини та фотороботи О.Смалька і В.Топчія.

   Вокальна група  народного фольклорного жіночого  ансамблю «Берегиня» Липівського сільського клуб у складі: О.Сенчі, К.Павлиш, Н.Фелон, Т. Васильченко виконала українську народну пісню «Ой устану ранесенько».

DSC00879DSC00885IMG 2392

Свято День села в с. Скороходове

Вже не перший рік в серпні жителі с.Скороходове відзначають День села. Ось і цього року 4 серпня до рідного села з’їхались люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село зустрічало гостей. Свято розпочалося з дитячих розваг . Діти мали змогу пострибати на батуті,покататися на електоро автомобілях , велосипедах, скейтах , поласувати солодкою ватою.
У фойє сільського будинку культури працювала фотовиставка Б.О. Сабадаша «Це моє село, моя жар-птиця, що спиває срібну з трав росу». Урочиста частина свята відбулася у приміщенні СБК. Ведучі концертної програми Л.Чуйко та Г.Артюх від усього серця вітали теплими словами односельців та гостей , музичні вітання дарували учасники художньої самодіяльності : жіночий вокальний ансамбль «Полісянка» та вокальна група ансамблю, дуети, солісти Б.Попович, Г.Семінько, О.Задорожня, Ю.Гадючка, зразковий танцювальний колектив «Каскад». Із теплими словами привітань до присутніх на святі звернулися голова селищної ради Ю.Є.Величко, помічник народного депутата України В.М.Давиденка М.П.Коновал, директор ПСП «Відродження» О.Г. Крисько
На святі подарунками відзначили учасників АТО, учасників ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії, найстаршого та наймолодшого жителя села, наймолодшу подружню пару, учасників художньої самодіяльності та кашоварів.
А після концертної програми всі бажаючі мали можливість пригоститися смачною польовою кашею, яку з великою любов’ю(вже п’ятий рік поспіль) приготували господині Н.В.Бойко та Л.М.Журавель
Свято закінчувалося та люди не поспішали розходитися, спілкувалися, адже позитивні емоції і радість переповнювали кожного, хто завітав на це чудове свято.

 P1000862P1000865P1000867P1000873P1000875P1000882P1000886P1000902P1000904P1000907P1000914P1000921

В Липовому святкували День села

   22 липня в селі Липовому святкували   День села «Моє село – моя колиска». Першими до святкових заходів долучилися діти, для них працювали батути, електромобілі, спортивна площадка. В сільському клубі , в кімнаті народної творчості була організована виставка   «Жіноча доля», на якій були  представлені роботи членів любительського об’єднання «Господарочка».

Зі святом липівців та гостей вітали селищний голова Ю.Є.Величко,

в.о. сільського старости М.А.Педько , консультант народного депутата України В.Давиденка В.Л.Васильчук .

Сільські аматори представили глядачам святкову концертну програму .В ній взяли участь народний   фольклорний жіночий ансамбль «Берегиня»,   солісти Ірина Грабина та Юля Гадючки, веселі танці дарувала Ірина Кононіченко, гумор читала Алла Носач. Подарунками були відзначені: найстаріша жителька села, наймолодша сім’я, багатодітні сім’ї, учасники ліквідації наслідків Чорнобильської трагедії, учасники Афганських подій та АТО.

Ізюминкою свята стало Козацьке шоу . А потім всіх пригощали польовою кашею під веселі українські пісні, завершилась святкова програма дискотекою.

20180405 09411920170709 13183220170709 150153 1IMG 2390

Нарада у відділі освіти, культури, молоді та спорту

19 липня ц.р. у відділі освіти, культури, молоді та спорту   селищної ради відбулася нарада з працівниками культури ОТГ . На нараді були розглянуті питання :

- Про підсумки роботи закладів культури за ІІ квартал 2018 року та підсумки проведення огляду колективів художньої самодіяльності «Співай, Україно, співай моє рідне село!»

- Робота закладів культури по наданню платних послуг.

- Про участь колективів художньої самодіяльності у районному святі «Над    прозорою криницею-2018».

- Підготовка та проведення свята «День села»

- Підготовка закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період.

Нараду проводили начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

О.П. Плюта , спеціаліст відділу В.М. Кравчук

Участь в нараді взяли голова селищної ради Ю.Є.Величко , начальник фінансового відділу С.О.Циганенко

P1000843P1000844

Підписатися на цей канал RSS
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!