tal sr site name

gerb ua

Оновленно 8:42 AM EET, Dec 11, 2018
Головна/Наша діяльність/Талалаївська селищна рада — Педагог-огранізатор Талалаївської ЗОШ
Педагог-огранізатор Талалаївської ЗОШ

Педагог-огранізатор Талалаївської ЗОШ

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

16 днів проти насилля

В рамках проведення акції "16 днів проти насилля" зі здобувачами освіти 6-их класів відбулася бесіда з елементами тренінгу "Насильство. Як діяти, щоб захиститися?", яку провели працівники соціальної роботи Талалаївського РЦСССДМ Шимченко О.В. та Дмитрюк І.В.

Відзначення Міжнародного дня прав людини

В рамках проведення тижня права та на відзначення Міжнародного дня прав людини з учнями 8-их класів була проведена зустріч з завідувачем Талалаївського районного сектору Управління Державної Міграційної служби України Михайлюком Віктором Володимировичем. Здобувачі освіти отримали корисну інформацію про Конвенцію про права дитини та про правила отримання паспорта горомадянина України у вигляді ID картки.

До Міжнародного дня інвалідів.

  28 листопада у 3-А класі відбувся урок доброти "Дивіться на нас як на рівних!", присвячений Міжнародному дню інвалідів, який відзначається в усьому світі 3 грудня.

  Діти детальніше ознайомилися з такою соціальною категорією як діти та люди з обмеженими можливостями; переглянули цікаву казку. "Соловейко з одним крилом" та подарували свої люблячі "сердечка" тим, хто цього потребує.

Є у нас мета єдина – Україна, мир, родина

  З метою посилення патріотичного виховання учнівської молоді та активізації засобів системи національно-патріотичного виховання у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів у жовтні-листопаді проходила Всеукраїнська дитячо-юнацької еколого-патріотична гра «Паросток».  

  Сьогодні найголовнішою проблемою людства є проблема виживання, проблема, що стосується кожної людини, кожної живої істоти. Жодні блага цивілізації не змінять чистого повітря, вільних від шкідливих домішок продуктів харчування і води. Що ж потрібно знати, як слід діяти, щоб зберегти екологічну чистоту нашої планети? Таке питання задає собі кожна людина. Адже природа оточує нас загадками, і спроби їх розв’язання належать до найбільших радощів життя.

                                                      Патріотизм проростає із маленьких зернят,

                                                      посіяних в наших серцях з самого дитинства.

                                                      А в цих зернах любов та повага до ближнього,

                                                     до рідної землі, до її традицій, до Батьківщини. 

                Гасло гри: «Є у нас мета єдина – Україна, мир, родина»   

          Мета:

 • посилення патріотичного виховання учнівської молоді та активізації засобів системи національно-патріотичного виховання;
 • формування в учнів модерної української свідомості, яка заснована на європейських та національних цінностей, спонукає до громадської активності та екологічної діяльності;
 • розширення знань про природу рідного краю;
 • розвиток пізнавального інтересу, логічного мислення;
 • виховання школяра-патріота України, бережливого і шанобливого ставлення до традицій українського народу.
 • Опубліковано в Освіта
 • 0

Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років

 Жила Вкраїна. Плакала, стогнала
Проте я твердо свідчити берусь:
За всі віки безхліб’ям не загнала
Нікого в землю Україна-Русь.
Від тих часів, коли з’явилось рало,  
Голодних мук не відало село.
Хай неврожай — та люди не вмирали:
З двадцятим віком лихо це прийшло.

21 листопада, до 85 річниці Голодомору в Україні учні 11 класу приєдналися до вшанування жертв страшного голоду 1932- 33 років.

У суботу 24 листопада, вшановуючи пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – 85-роковини цієї трагічної сторінки в історії країни учні та вчителі школи приєдналися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті». Цього дня увесь світ згадує про мільйони невинно закатованих голодом українців.

 • Опубліковано в Освіта
 • 0

Урок-реквієм

Сталося це літа Божого 1933-го.

 Пекельні цифри і слова.

 У серце б'ють неначе молот.

Немов прокляття ожива

Рік тридцять другий... Голод... Голод...

У люті сталінській страшній

Тінь смерті шастала по стінах.

Сім мільйонів (Боже мій!)

Недолічилась Україна.

Про страшні події «голодних років» для учнів 8-их класів в Талалаївській ЗОШ І-ІІІІст був проведений урок – реквієм «Не згасни, свічко пам’яті».

День Гідності та Свободи

Шукаючи Європу, ми знайшли Україну.  Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Адже, Україна – це територія гідності і свободи.

З  нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи учні  10-их класів Талалаївської ЗОШ І-ІІІ  ст. долучились до вшанування пам’яті громадян України, які у листопаді 2013року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод  людини, національних інтересів України та її європейського вибору. Учні поклали до банера Небесної Сотні траурний вінок виготовлений власними руками.

А сотню вже зустріли небеса…

Летіти легко, хоч майдан ридав

І з кров’ю перемішана сльоза

А батько сина ще не відпускав.

Й заплакав Бог, побачивши загін

Спереду – сотник, молодий, вродливий

І юний хлопчик в касці голубій

І вчитель літній- сивий-сивий

 • Опубліковано в Освіта
 • 0

Перші змагання з пішохідного туризму в Талалаївській ОТГ.

  З 16 по 18 листопада на базі спортзалу Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Відкритий кубок Талалаївської ОТГ з пішохідного туризму. Вже восьмий раз Талалаївка приймає змагання такого рівня. Свого часу географія учасників була представлена командами Чернігівської, Київської, Полтавської, Дніпропетровської областей. Постійним учасником змагань крім команд нашої області завжди були команди з Миколаївської області. Цього року представництво учасників змагань розширилося завдяки командам з м. Дружківка, Донецької області.

  27 команд з чотирьох регіонів України завітали і цього разу до Талалаївки. Серед учасників були два Майстра спорту України та одинадцять кандидатів у Майстри спорту. Нашу ОТГ представляло п’ять команд, вихованців Талалаївського Центру ДЮТ. Дві команди старшої вікової групи та три команди молодшої вікової групи.

  Три дні запеклих змагань і в підсумку третє місце серед старших здобули В’ялий Віталій, Загурська Альона, Гриценко Олена, Ведмідь Максим, Таралика Анастасія та вчитель Липівської ЗОШ Кобиш Я.В. Команда молодшої вікової групи у складі Беримець Анни, Топчій Альони, Савицької Анастасії та Карнаух Альбіни посіла в загальному заліку друге місце.

  Змагання відбулися завдяки фінансовій підтримці Талалаївської селищної ради (Величко Ю.Є.)

  Туристський сезон тільки розпочався. Команди продовжують планомірну підготовку, щоб показати високий рівень на наступних змаганнях у смт. Варва, що відбудуться у грудні місяці.

Відеоспостереження у школі

Відеоспостереження у школі з кожним днем стає все більш актуальним. У зв'язку з несприятливими подіями і терактами в американських школах весь світ прагне убезпечити свої навчальні заклади.

Ми часто чуємо фразу «за дітьми майбутнє» і ні у кого не виникає сумніву в тому, що безпека дітей найбільш важлива.

Забезпечити безпеку дітей в тих місцях, де вони найбільше проводять часу, а саме школи та навчальні заклади, здатні сучасні системи охоронного відеоспостереження.

Безпека дітей в школі та інших навчальних закладах це завдання державного рівня і на її реалізацію йде чимало сил і коштів.

Всі батьки хотіли б бути впевненими в тому, що поки їх дитина в школі - вона у повній безпеці. Але, на жаль, зараз цього важко досягти, не використовуючи сучасні системи охорони та безпеки.

Система безпеки школи обов'язково повинна включати охоронне відеоспостереження.

Охоронне відеоспостереження для навчальних закладів та шкіл може бути як внутрішнім, так і зовнішнім.

Тому коли в Талалаївській ЗОШ І-ІІІст виникла необхідність у наявності і використанні комплексу відеоспостережень, це питання було винесене на сесії селищної ради і  одноголосно проголосовано депутатами. І ось вже тиждень як встановлено 4 камери спостереження. Дві зовнішні та дві внутрішні, що контролюють входи до школи. В планах розширення мережі камер.

Вчителі, діти та батьки вдячні селищній раді за встановлену систему відеоспостереження.

 • Опубліковано в Освіта
 • 0

Засідання педагогічної ради

   31.10.2018 року у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося чергове засідання педагогічна ради з наступних питань:
1. Компетентностно-зорієнтовані завдання як засіб формування ключових компетентностей на уроках з основ наук.
   З доповіддю по цьому питанню виступила директор школи   Михно С.В. До обговорення даного питання долучилися вчителі: Мовчан В.В., Семич М.І., Тарасенко Ю.Ю., Чуба Р.М.

2. Сучасний педагогічний процес: моральні відносини в колективі, авторитет і професіоналізм вчителів.
   З доповіддю виступила заступник директора з навчальної роботи Петрук Н.В. ЇЇ виступ доповнила Згонник Е.А.

3. Робота із обдарованими учнями.
   Петрук Н.В. ознайомила членів педагогічної ради з результатами першого туру Всеукраїнських учнівських олімпіад.

4. Відвідування учнями школи
   З доповіддю виступила заступник директора з виховної роботи Шульга Л.М., яка ознайомила всіх присутніх з результатами рейдів-перевірок, що проводилися протягом першої чверті. До виступу долучилася Михно С.В., яка наголосила на наявності всіх підтверджуючих документів про причини відсутності учнів у школі чи пропусків окремих уроків.

Підписатися на цей канал RSS
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd