tal sr site name

gerb ua

Оновленно 9:51 AM EET, Dec 11, 2018
Головна/Наша діяльність/Талалаївська селищна рада — Заступник директора з методичної роботи Талалаївської ЗОШ
Заступник директора з методичної роботи Талалаївської ЗОШ

Заступник директора з методичної роботи Талалаївської ЗОШ

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Тиждень інформатики у Талалаївській ЗОШ

В ході проведення тижня інформатики у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено:

  • конкурс комп’ютерного малюнку «Щаслива родина» для учнів початкових класів;
  • підведення підсумків конкурсу з ІКТ;
  • брейн-ринг «Цікаві факти з інформатики»;
  • шкільний конкурс «Безпечний інтернет»;
  • змагання «Соло на клавіатурі»;
  • лекцію «Інтернет речей. Smart-технології»;
  • підготовку до ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

На гостини до Снігової Королеви

Цікаво та змістовно проходять тематичні тижні в 1-А класі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всі заняття на уроках і в групі продовженого дня поєднані однією темою. Заняття в групі продовженого дня 1-А класу «На гостини до Снігової Королеви» провела вихователь Бабії А.В. Кожний тематичний день пов’чязує з темою, яка червоною ниткою проходила під час уроків.

З 3 грудня по 7 грудня тема тижня була «Зима». В групі продовженого дня проводились цікаві заходи. Діти побували в гостях у Снігової Королеви. Вихователь велику увагу приділяв роботі в групах. Учні колективно з конструктором «LEGO» будували будинок для Снігової Королеви, робили аплікації, на яких відтворювали пейзаж, який оточував будинок королеви. Здобувачі освіти знаходили холодні і теплі кольори, геометричні фігури. Розповідали цікаві історії про володіння Снігової Королеви. Діти були веселі і задоволені.

Інтерактивні вправи для позитивного ставлення до навчання

У Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів у групі продовженого дня з учнями 1-Б, 3-А класів вихователь Манько О.В. провела заняття на тему "Інтерактивні вправи для позитивного ставлення до навчання". На якому проведено вправи "У настрої", "LEGO - математика", скласти слова з кольорових складів, гра "Які цифри зникли", на розвиток дитини розмалювати картки "Професії".

Людина народжується творити добро

«Людина народжується не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою, а для того, щоб лишити по собі слід вічний» В. Сухомлинський. . У рамках відзначення 100-річчя від дня народження В. Сухомлинського, з таких слів розпочалася виховна година в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів у 4-Б класі на тему «Людина народжується творити добро».

Методичне об'єднання вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни

03 грудня 2018 року в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни. На ньому розглянули такі питання: інноваційні форми та методи роботи на уроках фізичної культури та Захисту Вітчизни; обговорення та вироблення рекомендацій по втіленню «Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», викладання фізичної культури у 10-11 класах на основі вимог «державного стандарту і повної загальної середньої освіти»; робота з обдарованими дітьми; мультимедійні засоби навчання як вирішальний фактор ефективності навчального процесу; впровадження інтерактивних технологій на уроках Захисту Вітчизни. Вчитель Грабовий А.П. Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів провів урок з фізичної культури у 8-Б класі на тему «Баскетбол».

Моя рідна Україна, я твоя мала частина

Свою Україну любіть,

За неї господа моліть…

(Т.Г. Шевченко)

Виховувати свідомих громадянин України, бажання жити і працювати в ім’я її розквіту, прагнення осмислити минуле і сучасне, знайти своє місце в житті, виховувати почуття любові до своєї Батьківщини у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів з учнями 2-Б класу відбулася виховна година «Моя рідна Україна, я твоя мала частина»

Подорож до Країни Радості й Добра

Дорогою добра в житті ступай,

Образи вмій прощать і люте зло.

Бо ти – людина, завжди пам'ятай,

Роби добро, щоб менше зла було!

До відзначення 100-річчя народження В. Сухомлинського в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів з учнями 2-А класу відбувся виховний захід «Подорож до Країни Радості й Добра». Учні молодших класів познайомилися з життєвим і творчим шляхом українського педагога, письменника В .Сухомлинського

Друзі з особливими потребами

У Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів до Міжнародного дня людей з особливими потребами, який відзначається 3 грудня у 4-Б класі  відбувся урок-тренінг «Друзі з особливими потребами. Добро лікує душу!».

Пам'яті жертв Голодомору

«А був на нашій землі, у рідній Україні рік, коли хліб людям тільки снився. Лише в мареннях приходив. Рік, коли такі хлопчики й дівчатка, як оце ви, не бачили хліба у вічі…»

В Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів до річниці Голодомору в 4-А класі пройшла виховна година «Пам’яті жертв голодомору».

Методичне об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів

26 листопада 2018 року на базі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів шкіл Талалаївської селищної ради з проблем адаптації першокласників до навчання в новій українській школі. Були розглянуті теоретичні засади концепції НУШ (Липівська ЗОШ І-ІІІ ст. – Іржавська Я.А.), стратегії психологічного та соціально-педагогічного супроводу освітнього процесу в НУШ (Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів – Нужненко С.О.) Відбувся обмін досвідом з питань адаптації

  • Опубліковано в Освіта
  • 0
Підписатися на цей канал RSS
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!