tal sr site name

gerb ua

Оновленно 6:19 AM EET, Jan 18, 2019
Головна/Наша діяльність/Новини/Свято соціальних працівників України

Свято соціальних працівників України

Для багатьох з них слова Івана Франка: «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» – стали сенсом життя.

 

"Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві, нашій громаді.
Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої держави.
Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади", - з такими словами звернувся селищний голова Юрій Величко до працівників соціальної сфери об'єднаної громади напередодні їхнього професійного свята.

IMG 0614 minIMG 0615 min

Найкращі представники, які працюють у соціальній сфері, були відзначені грамотами селищного голови. Так, за сумлінну працю, відданість справі та з нагоди святкування професійного свята – Дня працівників соціальної сфери нагороджені:

- Юрій Пугач
- Оксана Лобода
- Галина Муха

IMG 0617 minIMG 0621 minIMG 0622 min

Багато теплих слів на адресу соціальних працівників було сказано і від безпосереднього керівника - начальника відділу забезпечення соціального обслуговування Тамари Дитюк.

IMG 0628 min

Вона побажала всім міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Останнє редагуванняП'ятниця, 02 листопада 2018 14:50

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Our website is protected by DMC Firewall!