tal sr site name

gerb ua

Оновленно 8:42 AM EET, Dec 11, 2018
Головна/Наша діяльність/Новини/Всеукраїнський день працівників культури в Талалаївській громаді

Всеукраїнський день працівників культури в Талалаївській громаді

          З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва працівників культури  вітали селищний голова Юрій Величко, начальник відділу освіти, культури молоді і спорту Оксана Плюта. Бажали  міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги заради утвердження на землі ідеалів, Добра, Любові і Краси. Здійснення всіх життєвих планів, мрій та творчого вогника у серцях.

IMG 0647 min

          За вагомий внесок у розвиток самодіяльної народної творчості, аматорського мистецтва, збереження культурної  спадщини Талалаївщини та з нагоди  Всеукраїнського дня  працівників культури та майстрів народного мистецтва – грамотами та цінними подарунками нагороджені директор Талалаївського краєзнавчого музею Олена Огій та колектив Красноколядинського сільського будинку культури (директор С.В. Депутат).

IMG 0655 minIMG 0658 minIMG 0662 minIMG 0664 min

IMG 0667 min

          Цього дня  приймала вітання з днем народження директор Понорівського СБК Юлія Корнієнко.

IMG 0671 min

          «Культура –  це простір, в якому проходить людське  життя від народження до смерті» - це твердження філософа, академіка Національної  академії наук  України  М.В. Поповича  визначає надзвичайно важливу роль культури в житті кожної людини.

          Заклади культури  покликані відроджувати, зберігати, розвивати  та популяризувати кращі зразки українського, світового мистецтва, долучати до  творчості  жителів  громади, організовувати  дозвілля. Ці надзвичайно важливі завдання стоять перед працівниками культури селищної ради.

Останнє редагуванняП'ятниця, 09 листопада 2018 11:17

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!