tal sr site name

gerb ua

Оновленно 6:19 AM EET, Jan 18, 2019
Головна/Наша діяльність/Новини/До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Робоча зустріч з питань надання нотаріальних та реєстраційних послуг для населення сільської місцевості!

До уваги представників громадськості, підприємств агровиробників! Робоча зустріч з питань надання нотаріальних та реєстраційних послуг для населення сільської місцевості!

 

          Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області з метою забезпечення доступності для населення сільської місцевості, де відсутні державні та приватні нотаріуси, нотаріальних та реєстраційних послуг,                     планується проведення робочої зустрічі та обговорення проблемних питань в смт Талалаївка Талалаївського району з населенням району.

Проведення виїзного заходу планується 10 жовтня 2018 року, з 11.00 год. в приміщені Талалаївської селищної ради (вул. Вокзальна, 3).

Робочу зустріч буде проведено за участю представника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

 

В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій.

Запрошуємо прийняти участь у проведенні вказаних заходів представників громадськості, підприємств агровиробників, а також всіх бажаючих.

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!