tal sr site name

gerb ua

Список депутатів 7 скликання обраних 29 жовтня 2017 року

Кількість депутатів ради, які обираються 26
Кількість обраних 26

 Загальні відомості про результати голосування

 
Найменування партії/самовисування Кількість обраних %
Політична партія "Наш край" 9 34.62
Аграрна партія України 8 30.77
Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" 4 15.38
Самовисування 3 11.54
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" 1 3.85
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 1 3.85

 Офіційні дані Центральної виборчої комісії України

 
№ ВО Прізвище, ім'я, по батькові Ким висунуто Відомості
1 Романенко Сергій Миколайович Аграрна партія України Громадянин України, народився 17.05.1972 р., освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, ФОП Романенко, фізична особа підприємець, місце проживання: Смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
2 Бандурак Микола Васильович Політична партія "Наш край" Громадянин України, народився 03.01.1956 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
3 Козлов Євгеній Іванович Політична партія "Наш край" Громадянин України, народився 23.09.1984 р., освіта вища, безпартійний, Автоколона № 5 Цеху технологічного транспорту НГВУ Чернігівнафтогаз, Начальник, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
4 Кур’янов Леонід Іванович Політична партія "Наш край" Громадянин України, народився 19.04.1959 р., освіта вища, безпартійний, Філія "Срібнянський райавтодор", Виконроб, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
5 Москаленко Олександр Іванович Політична партія "Наш край" Громадянин України, народився 24.07.1979 р., освіта вища, безпартійний, Дільниця підземного та капітального ремонту свердловин НГВУ Чернігівнафтогаз ПАТ Укрнафта, Помічник бурильника, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
6 Вітер Роман Васильович Аграрна партія України Громадянин України, народився 03.04.1984 р., освіта вища, безпартійний, Фермерське господарство "Фесак В.П.", Директор, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
7 Янина Надія Миколаївна Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" Громадянка України, народилася 30.04.1969 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, ЦВПЗ Талалаївка, Листоноша, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
8 Рябчун Віктор Григорович політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" Громадянин України, народився 06.02.1970 р., освіта професійно-технічна, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ЛПЗ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Чернігівської обласної ради, Фельдшер екстренної первинної медико-санітарної допомоги, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
9 Кобзистий Олег Анатолійович Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" Громадянин України, народився 30.09.1984 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Екстрена медична допомога медицина катастроф, Фельдшер виїзної бригади, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
10 Дитюк Тамара Миколаївна Політична партія "Наш край" Громадянка України, народилася 09.03.1960 р., освіта вища, безпартійна, Талалаївський територіальний центр, Завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл
11 Пугач Григорій Миколайович Аграрна партія України Громадянин України, народився 07.12.1973 р., освіта вища, безпартійний, НГВУ "Чернігівнафтогаз", Старший майстер, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл
12 Михайлюк Тетяна Вікторівна Політична партія "Наш край" Громадянка України, народилася 03.07.1962 р., освіта вища, безпартійна, Талалаївська селищна рада, Секретар, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл
13 Сенча Оксана Леонідівна Самовисування Громадянка України, народилася 01.11.1972 р., освіта загальна середня, безпартійна, ЛПЗ Чернігівський обласний центр ЕМД та медицини катастроф, Фельдшер виїздної бригади, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл
14 Кашка Федір Петрович Політична партія "Наш край" Громадянин України, народився 14.06.1961 р., освіта вища, безпартійний, Талалаївська селищна рада, Спеціаліст, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл
15 Лазоренко Людмила Григорівна Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" Громадянка України, народилася 11.06.1981 р., освіта вища, член Політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка", Тимчасово не працює, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
16 Штим Юрій Анатолійович ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" Громадянин України, народився 21.12.1974 р., освіта вища, безпартійний, Талалаївський районний будинок культури, Оператор по звуку, місце проживання: смт Талалаївка, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
17 Максимейко Олег Миколайович Аграрна партія України Громадянин України, народився 30.03.1979 р., освіта вища, член Аграрної партії України, ТОВ "Красноколядинське", Фахівець з обліку землі, місце проживання: с.Красний Колядин, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
18 Чмут Павло Михайлович Аграрна партія України Громадянин України, народився 03.03.1955 р., освіта професійно-технічна, член Аграрної партії України, ТОВ "Красноколядинське", Директор, місце проживання: с.Красний Колядин, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
19 Левада Галина Володимирівна Аграрна партія України Громадянка України, народилася 24.02.1983 р., освіта вища, безпартійна, Красноколядинський ДНЗ "Дзвіночок, завідуюча, місце проживання: с.Красний Колядин, Талалаївський р-н, Чернігівська обл.
20 Тарасенко Галина Михайлівна Самовисування Громадянка України, народилася 30.06.1975 р., освіта загальна середня, безпартійна, СТОВ АФ "Горизонт", Завідуюча складом, місце проживання: с.Липове, Талалаївський район Чернігівська обл
21 Ступак Наталія Григорівна Самовисування Громадянка України, народилася 06.03.1975 р., освіта професійно-технічна, безпартійна, СТОВ АФ "Горизонт", Завідуюча машинотракторним парком, місце проживання: с.Липове, Талалаївський район Чернігівська обл
22 Картава Оксана Іванівна Політична партія "Наш край" Громадянка України, народилася 25.03.1969 р., освіта вища, безпартійна, Липівська ЗОШ, Директор, місце проживання: с.Липове, Талалаївський район Чернігівська обл
23 Тарасенко Анатолій Григорович Аграрна партія України Громадянин України, народився 29.08.1974 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює -, місце проживання: с.Скороходове, Талалаївський район Чернігівська обл
24 Огій Людмила Миколаївна Політична партія "Наш край" Громадянка України, народилася 02.05.1980 р., освіта вища, безпартійна, Управління праці і соціального захисту населення РДА, Головний спеціаліст відділу допомог, місце проживання: с.Скороходове, Талалаївський район Чернігівська обл
25 Голуб Богдан Іванович Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" Громадянин України, народився 13.12.1988 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Понори", Інженер, місце проживання: с.Понори Талалаївський район Чернігівська область
26 Крисько Олександр Григорович Аграрна партія України Громадянин України, народився 16.06.1963 р., освіта вища, безпартійний, ТОВ "Красноколядинське", Головний агроном, місце проживання: с.Корінецьке, Талалаївський район Чернігівська область

 

 

 

Останнє редагуванняПонеділок, 29 січня 2018 09:45
 
Our website is protected by DMC Firewall!