tal sr site name

gerb ua

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Виставка Українська революція 1917-1921 років

    З 3 по 13 липня 2018 року в Талалаївському краєзнавчому музеї працювала виставка «Українська революція 1917-1921 років», яка детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917-1921 років. Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, присвячена 100-річчю Української   революції   1917-1921 років. Виставку відвідали 296 відвідувачів.         

Свято Івана Купала

Свято Івана Купала - чудове, феєричне свято, день єднання людини з природою, свято води та вогню.    6 липня цього року традиційно свято Івана Купала відбулося в урочищі селищного парку. Всіх присутніх на святі вітав селищний голова Юрій Величко. Працівники Талалаївського районного будинку культури разом із учасниками художньої самодіяльності представили цікаву програму з піснями, танцями, сценками та обрядовими дійствами. Протягом усього свята учасники із задоволенням танцювали, співали, водили хороводи та традиційно у магічному полум’ї вогнища «спалили» усі свої негаразди, а дівчата пускали вінки з квітів і трав на воду, щоб знайти свого судженого. «Прибув» на свято і Водяний та окропив…

Тематична програма з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2018 року в Скороходівському домі народних традицій відбулася тематична програма для дітей присвячена Дню Конституції України «Нехай панують на землі добро і справедливість». Ведуча програми Галина Артюх   ознайомила учасників заходу з історією створення основних символів нашої держави. Складовою частиною тематичної програми була інформаційна експрес – хвилинка «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо». Учасники читали вірші про Україну, рідний край, потім переглянули виставку старовинних вишивок, предметів вжитку в Українській світлиці та ласували солодощами від організаторів заходу.

Запрошуємо на свято Івана Купала

6 липня 2018 року о 20 годині в урочищі Талалаївського селищного парку ( біля колишнього цегельного заводу) відбудеться театралізоване дійство з нагоди свята Івана Купала «Срібна купальська роса» . Запрошуємо всіх на свято !  

Зустріч в Талалаївському краєзнавчому музеї

В Талалаївському краєзнавчому музеї   до  Дня Конституції України  була організована та діяла  виставка  «Вимріяна поколіннями». 27 червня з нагоди свята в музеї відбулася  зустріч  з начальником бюро безоплатної правової допомоги   Я. Мудревською на тему «Людина і закон» . Учасники зустрічі мали  можливість  отримати  відповіді на запитання, що стосувалися захисту   прав  та виконання  обов’язків громадян України.  

Нарада з директорами закладів загальної середньої освіти та колегія відділу освіти, культури, молоді і спорту

27 червня поточного року відбулися нарада з директорами закладів загальної середньої освіти селищної ради та колегія відділу освіти, культури, молоді і спорту, які проводили начальник відділу Плюта О.П. та спеціаліст Колесник Л.Д. На нараді були розглянуті наступні питання: Про заходи щодо підготовки закладів освіти до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період. Про проходження обов’язкових профілактичних медичних оглядів учнями та працівниками закладів освіти. Про звітування керівників закладів освіти перед педагогічними колективами та громадськістю. Про основні новації сучасного освітнього законодавства. Питання колегії: Про стан профілактичної роботи у закладах освіти ОТГ з питань безпеки дорожнього руху, травматизму, нещасних випадків та…
Підписатися на цей канал RSS
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd