tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Методичне об'єднання вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни

Методичне об'єднання вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни

03 грудня 2018 року в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури та Захисту Вітчизни. На ньому розглянули такі питання: інноваційні форми та методи роботи на уроках фізичної культури та Захисту Вітчизни; обговорення та вироблення рекомендацій по втіленню «Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», викладання фізичної культури у 10-11 класах на основі вимог «державного стандарту і повної загальної середньої освіти»; робота з обдарованими дітьми; мультимедійні засоби навчання як вирішальний фактор ефективності навчального процесу; впровадження інтерактивних технологій на уроках Захисту Вітчизни. Вчитель Грабовий А.П. Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів провів урок з фізичної культури у 8-Б класі на тему «Баскетбол».

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talselrada.gov.ua/viddil-osvity/item/1099-metodychne-obiednannia-vchyteliv-fizychnoi-kultury-ta-zakhystu-vitchyzny#sigProIdd9fb897a6e
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!