tal sr site name

gerb ua

Культура

Виставка Українська революція 1917-1921 років

    З 3 по 13 липня 2018 року в Талалаївському краєзнавчому музеї працювала виставка «Українська революція 1917-1921 років», яка детально висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917-1921 років. Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті, присвячена 100-річчю Української   революції   1917-1921 років. Виставку відвідали 296 відвідувачів.         

Свято Івана Купала

Свято Івана Купала - чудове, феєричне свято, день єднання людини з природою, свято води та вогню.    6 липня цього року традиційно свято Івана Купала відбулося в урочищі селищного парку. Всіх присутніх на святі вітав селищний голова Юрій Величко. Працівники Талалаївського районного будинку культури разом із учасниками художньої самодіяльності представили цікаву програму з піснями, танцями, сценками та обрядовими дійствами. Протягом усього свята учасники із задоволенням танцювали, співали, водили хороводи та традиційно у магічному полум’ї вогнища «спалили» усі свої негаразди, а дівчата пускали вінки з квітів і трав на воду, щоб знайти свого судженого. «Прибув» на свято і Водяний та окропив…

Тематична програма з нагоди Дня Конституції України

27 червня 2018 року в Скороходівському домі народних традицій відбулася тематична програма для дітей присвячена Дню Конституції України «Нехай панують на землі добро і справедливість». Ведуча програми Галина Артюх   ознайомила учасників заходу з історією створення основних символів нашої держави. Складовою частиною тематичної програми була інформаційна експрес – хвилинка «Конституцію вивчаємо, пам’ятаємо, поважаємо». Учасники читали вірші про Україну, рідний край, потім переглянули виставку старовинних вишивок, предметів вжитку в Українській світлиці та ласували солодощами від організаторів заходу.

Запрошуємо на свято Івана Купала

6 липня 2018 року о 20 годині в урочищі Талалаївського селищного парку ( біля колишнього цегельного заводу) відбудеться театралізоване дійство з нагоди свята Івана Купала «Срібна купальська роса» . Запрошуємо всіх на свято !  

Зустріч в Талалаївському краєзнавчому музеї

В Талалаївському краєзнавчому музеї   до  Дня Конституції України  була організована та діяла  виставка  «Вимріяна поколіннями». 27 червня з нагоди свята в музеї відбулася  зустріч  з начальником бюро безоплатної правової допомоги   Я. Мудревською на тему «Людина і закон» . Учасники зустрічі мали  можливість  отримати  відповіді на запитання, що стосувалися захисту   прав  та виконання  обов’язків громадян України.  

Перегляд пересувної виставки в краєзнавчому музеї

22 червня 1941 року –   трагічна дата у нашій історії, початок Української Другої світової війни. Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Все, що пов’язане з тією   страшною війною, навіки викарбовано в історичній та генетичній пам’яті українського народу, тому ми згадуємо людей, які у грізні роки виявили мужність та відвагу у битві з ворогом. Пересувна виставка фотодокументальних стендів "Українська Друга світова", підготовлених Українським інститутом національної пам"яті та передана для перегляду Департаментом культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації відображає події того періоду. В День скорботи   виставку відвідали…
Підписатися на цей канал RSS
 
Our website is protected by DMC Firewall!