tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Культура/Зустріч з нагоди Дня працівників освіти

Зустріч з нагоди Дня працівників освіти

   В Талалаївському краєзнавчому музеї 3 жовтня відбулася зустріч з нагоди Всесвітнього Дня вчителя та Дня працівників освіти. На зустріч були запрошені ветерани освітянської галузі, ті хто десятки років вчили дітей різних наук, добру, справедливості, готували їх до життя в суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості. Всіх присутніх з святом .привітали селищний голова Ю.Величко, начальник відділу освіти, культури, молоді і спорту О.Плюта, Р.Буша і Л.Лиходід, які в різні роки очолювали районний відділ освіти, колишній директор Талалаївської школи І.Бурка.  

Хвилиною мовчання пом’янули всіх вчителів, які відійшли у вічність.

Директор музею О.Огій розповіла про те, коли було започатковано це свято та як його відзначають в різних країнах. Вчителі - ветерани згадували свої перші уроки, шкільні трудові будні, випускників, які своїми досягненнями прославили Талалаївський край.

   І.І.Бурка передав до музею матеріали про життєвий та трудовий шлях доцента, кандидата технічних наук, доктора технічних наук Карпуся Владислава Євгеновича, колишнього учня Талалаївської школи.

З квітами, усміхнені та щасливі учасники зустрічі залишали музей.

DSC01060DSC01069DSC01083

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Our website is protected by DMC Firewall!