Повідомлення
  • Виникла проблема рендеринга галереї зображень. Будь ласка, переконайтеся, що папка, яку ви використовуєте в Simple Image Gallery Pro плагіні тегів існує і містить допустимі файли зображень. Плагін не може знайти папку: media/k2/galleries/1029

tal sr site name

gerb ua

Оновленно 8:42 AM EET, Dec 11, 2018
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Молодь і спорт/Перші змагання з пішохідного туризму в Талалаївській ОТГ.

Перші змагання з пішохідного туризму в Талалаївській ОТГ.

  З 16 по 18 листопада на базі спортзалу Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив Відкритий кубок Талалаївської ОТГ з пішохідного туризму. Вже восьмий раз Талалаївка приймає змагання такого рівня. Свого часу географія учасників була представлена командами Чернігівської, Київської, Полтавської, Дніпропетровської областей. Постійним учасником змагань крім команд нашої області завжди були команди з Миколаївської області. Цього року представництво учасників змагань розширилося завдяки командам з м. Дружківка, Донецької області.

  27 команд з чотирьох регіонів України завітали і цього разу до Талалаївки. Серед учасників були два Майстра спорту України та одинадцять кандидатів у Майстри спорту. Нашу ОТГ представляло п’ять команд, вихованців Талалаївського Центру ДЮТ. Дві команди старшої вікової групи та три команди молодшої вікової групи.

  Три дні запеклих змагань і в підсумку третє місце серед старших здобули В’ялий Віталій, Загурська Альона, Гриценко Олена, Ведмідь Максим, Таралика Анастасія та вчитель Липівської ЗОШ Кобиш Я.В. Команда молодшої вікової групи у складі Беримець Анни, Топчій Альони, Савицької Анастасії та Карнаух Альбіни посіла в загальному заліку друге місце.

  Змагання відбулися завдяки фінансовій підтримці Талалаївської селищної ради (Величко Ю.Є.)

  Туристський сезон тільки розпочався. Команди продовжують планомірну підготовку, щоб показати високий рівень на наступних змаганнях у смт. Варва, що відбудуться у грудні місяці.

Галерея зображень

{gallery}1029{/gallery}

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd