tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Молодь і спорт/Кубок України з пішохідного туризму у приміщенні

Кубок України з пішохідного туризму у приміщенні

  Цьогорічна весна ознаменувалася великими туристськими змаганнями. З 1 по 4 березня у просторому спортивному залі Решетилівського аграрного ліцею, котрий спеціально обладнаний під туристські змагання, відбувся  Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму (відкритий Кубок Полтавської області). Змагання проходили у двох вікових групах в яких взяло участь 12 команд старшої вікової групи та 19 команд молодшої вікової групи з 11 регіонів України (місто Київ, Полтавська, Донецька, Дніпропетровська, Вінницька, Миколаївська, Луганська, Тернопільська, Чернігівська, Харківська, Херсонська, Львівська області), які змагалися на двох дистанціях - особиста та командна "Смуга перешкод". Всього на дистанціях III та IV класів складності змагалося 207 спортсменів.
  Серед учасників молодшої вікової групи була і команда Талалаївської ЗОШ (В’ялий Віталій, Загурська Альона, Гриценко Олена, Таралика Анастасія, Беримець Анна, Топчій Альона, Савицька Анастасія та Карнаух Альбіна). В перший змагальний день зірки були не на стороні нашої команди. Досить складний скеледром підкорився лише чотирьом нашим спортсменам, а жорсткий контрольний час на проходження дистанції зробив свою «чорну» справу і як підсумок на цій дистанції ми посіли чотирнадцяте місце. Та команда не втрачала надії вдало виступити на командній дистанції. Адже два попередні Кубки України, що проходили в Полтавській області ми перемагали на цій дистанції. Планомірно готувалися до командної дистанції і до цього, третього Кубку. І ми вкотре довели силу командного духу наших спортсменів. Чітка робота, майже безпомилкове виконання тактики тренера принесли нам перемогу з великим відривом від переслідувачів.
  В загальному заліку, завдяки вдалому виступу другого дня змагань, наша команда піднялася на сьому сходинку підсумкової таблиці. Медалі та кубок за командну дистанцію гріють душу і дають надію на вдалий виступ наступного року. Всі спортсмени щиро дякують Селищній раді (Величко Ю.Є.) за фінансову підтримку, яка набуває рис стабільності.

1122

Сайт: talschool.ucoz.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше в цій категорії: Туристи змагалися в Чернігові »
 
Our website is protected by DMC Firewall!