tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019

Туристи змагалися в Чернігові

  16-18 березня проходив Відкритий кубок міста Чернігова з пішохідного туризму серед дорослих. Участь в цих змаганнях приймало 8 команд. Серед них і команда Талалаївської ЗОШ підсилена двома учителями фізичного виховання Талалаївської та Липівської ЗОШ Грабовим Андрієм та Кобишом Ярославом. Тому юнацькою нашу команду вже важко було назвати. Досвід старших дав свій результат. На дистанції зв'язок проводився окремий залік серед школярів і в ньому третє місце посіла чоловіча зв’язка в складі Самойленко Костянтина та Решетніка Тимофія. Досить пристойно виступили у змішаних зв’язках В’ялий Віталій та Загурська Альона. Хоча і не посіли призових місць та здобули безцінний досвід виступів серед дорослих, адже в цю групу спортсменів вони перейдуть лише наступного року. Протягом трьох змагальних днів на трьох дистанціях наша команда виступала стабільно займаючи четверті місця. І стабільність принесла свій результат. В загальному підсумку призове третє місце. Пристойний результат. То ж з цим виступом можна привітати Самойленко Костянтина, Решетніка Тимофія, Чубу Еліну, Коваленко Ірину, Грабового Андрія та Кобиша Ярослава

В свою чергу команда висловлює подяку депутатам селищної ради в особі голови Величка Ю.Є. за надану фінансову допомогу.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talselrada.gov.ua/viddil-osvity/molod-i-sport/item/503-turysty-zmahalysia-v-chernihovi#sigProIde144569bfa
Останнє редагуванняВівторок, 20 березня 2018 12:05

Сайт: talschool.ucoz.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Our website is protected by DMC Firewall!