tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019

Обласна олімпіада з фізичної культури

    26 та 27 березня 2018 року в м. Чернігів на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка проходили обласні змагання з фізичної культури та спорту а простіше кажучи олімпіада. Представляти Талалаївську громаду випала честь переможцям районного етапу змагань, учням Талалаївської ЗОШ Самойленко Костянтину, Рябчуну Станіславу, Чирві Аміні та Сердюк Тетяні.

    Учні зі всієї області змагалися в слідуючих видах програми: легка атлетика, гімнастика, футбол, баскетбол, волейбол та туризм.

   Пройшовши нелегкий шлях спортивних випробувань наші олімпійці здобули такі результати: Рябчун С. посів друге місце по футболу; Чирва А. була другою у волейболі; Самойленко К. виборов третє місце по туризму, друге у легкій атлетиці та перше з гімнастики.

    В загальному заліку після суми результатів з усіх видів програми маємо досить пристойний результат. Чирва Аміна посіла друге місце серед дівчат, а Самойленко Костянтин став переможцем змагань серед хлопців.

  Окремо хочеться відзначити вчителів фізичного виховання Талалаївської ЗОШ Лакизу В.Ю. та Грабового А.П., які протягом кількох місяців прикладали значні зусилля для підготовки своїх вихованців до участі в цій олімпіаді.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talselrada.gov.ua/viddil-osvity/molod-i-sport/item/552-oblasna-olimpiada-z-fizychnoi-kultury#sigProId93dd93c5cd
Останнє редагуванняП'ятниця, 06 квітня 2018 13:45

Сайт: talschool.ucoz.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!