tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019

І знову перемога в Адреналіні.

  З 18 по 21 травня відбулися заключні змагання Відкритого Кубку Чернігівської області «Адреналін 2017-2018» – Відкритий чемпіонат м.Новгород-Сіверський з пішохідного туризму. В змаганнях взяли участь обидві команди Талалаївської ЗОШ і в старшій, і в молодшій віковій групі. Команда молодшої групи виступала бойовим складом: Загурська Альона, Таралика Анастасія, В’ялий Віталій, Гриценко Олена та Ведмідь Максим. В перший день особистих змагань Ведмідь Максим посів друге, а В'ялий Віталій перше місця серед хлопців, Гриценко Олена третє, а Загурська Альона перше місце серед дівчат у молодшій віковій групі. Другого змагального дня молодші вибороли перше місце на довгій, і як зажди складній, дистанції крос-похід, а в третій день посіли третє місце на командній дистанції. І такий результат останнього дня не завадив нашим спортсменам стати переможцями Новгородських змагань. А команда старшої групи зупинилася за крок до п’єдесталу посівши четверте місце.

  Майже весь навчальний рік, всі змагання об’єднував Відкритий Кубок «Адреналін 2017-2018».  З жовтня по травень тривала запекла боротьба на дистанціях різної складності. П’ять етапів у двох вікових групах – такий шлях пройшли туристи Талалаївки. В підсумку старша команда, у складі якої протягом року виступали Самойленко Костянтин, Решетнік Тимофій, Чуба Еліна, Коваленко Ірина та учителі фізичного виховання Талалаївської та Липівської ЗОШ Грабовий Андрій та Кобиш Ярослав, посіла почесне третє місце. Це велике досягнення. Адже виступати серед дорослих спортсменів, більшість з яких Кандидати у майстри спорту дуже важко. Команда молодшої вікової групи, склад якої був незмінним протягом року: В’ялий Віталій, Ведмідь Максим, Загурська Альона, Таралика Анастасія та Гриценко Олена, другий рік поспіль стала абсолютним переможцем вигравши всі етапи Кубку.

  Підведені результати і в особистому заліку. Серед дівчат старшої групи в абсолютному заліку Чуба Еліна посіла третє місце. Серед хлопців молодшої вікової групи Ведмідь Максим став другим а перемогу здобув В’ялий Віталій. Серед дівчат цієї вікової групи Гриценко Олена посіла третє місце а Загурська Альона завоювала друге місце.

  Всі переможці та призери отримали грамоти та медалі. А команди свої призові кубки.

  Всі туристи висловлюють щиру подяку сектору молоді та спорту Талалаївської РДА, який протягом 2017 року надавав посильну матеріальну допомогу командам,  та Селищній раді (Величко Ю.Є.), яка, починаючи з січня 2018 року, взяла команди на повне фінансування.  

  Кубок «Адреналін 2017-2018» завершився та змагання продовжуються. Маємо надію, що і цього року наших спортсменів буде запрошено до збірної команди Чернігівської області для участі у Чемпіонаті України серед юніорів.

Чуба Олег

тренер команди

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talselrada.gov.ua/viddil-osvity/molod-i-sport/item/635-i-znovu-peremoha-v-adrenalini#sigProIdc5409965c7

Сайт: talschool.ucoz.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd