tal sr site name

gerb ua

Оновленно 3:55 PM EEST, Sep 22, 2018

Освіта

Змагалися вчителі

  Вже стали традиційними обласні змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників, що проходять на прикінці вересня. А цього року вони мали розширену назву – «Обласний зліт-змагання зі спортивного туризму серед педагогічних працівників закладів освіти Чернігівщини та організаторів туристсько-спортивного і військово-патріотичного блоків гри «Сокіл» («Джура»)».   Цьогоріч на змаганнях вперше виступала команда Талалаївської ОТГ. Хоча команда складалася із досвідчених туристів, які неодноразово приймали участь в цих змаганнях. Однак цього року ми не сподівалися на нагороди, бо команда омолоджується і вперше в змаганнях взяли участь Пархоменко Максим (Талалаївська ЗОШ) та Стрілець Марина (Красноколядинська ЗОШ). Та разом з досвідченими спортсменами Олегом Чубою,…

Всесвітній День Миру в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мир на Землі - це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ. Коли поет чарівні вірші пише Про незвичайний, дивовижний світ Мир на Землі - це дім і мама, й тато І діти йдуть до школи знов і знов. Й ніколи у боях ніхто не гине. Бо там царює - щастя і любов. 21 вересня 2018 року в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся флешмоб, присвячений Міжнародному Дню Миру.

Олімпійський тиждень 5-день

 Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту. Бажаємо, щоб у ваших душах та серцях оселилися такі самі щирі почуття. Ось і підійшов до завершення наш цікавий тиждень в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учні 4-х класів показали свою спортивну майстерність в естафетах та конкурсах.

100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

"Школа – не комора знань, а світоч розуму. Усі діти не можуть мати однакові здібності.  І найважливіше завдання школи – виховання здібностей."                                                                                                                                                             …

Олімпійський тиждень. 4-день

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед! Спорт є одним із головних чинників, який впливає на фізичний розвиток та здоров'я дитини.  Серед учнів 2 та 3-х класів проводилися спортивні змагання, естафети, конкурси.

Відзначення 75-ї річниці визволення Талалаївщини від нацистських загарбників в Красноколядинській школі

17 вересня в нашій школі була проведена лінійка присвячена 75 річниці з дня визволення Талалаївщини від  нацистських загарбників. Звучали патріотичні вірші, слова вдячності тим, хто ціною свого життя здобував перемогу.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у війні.   Учні школи постійно дбають про меморіали пам'яті та пам'ятники, що розташовані на території села.  

Олімпійський тиждень у Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів триває

В рамках проведення другого дня Олімпійського тижня в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання з волейболу між старшими та молодшими школярами.
Підписатися на цей канал RSS
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd