Повідомлення
  • Виникла проблема рендеринга галереї зображень. Будь ласка, переконайтеся, що папка, яку ви використовуєте в Simple Image Gallery Pro плагіні тегів існує і містить допустимі файли зображень. Плагін не може знайти папку: media/k2/galleries/1014

tal sr site name

gerb ua

Оновленно 9:13 AM EET, Dec 10, 2018
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Освіта/Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін

12 листопада 2018 року в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін на тему «Застосування комп'ютерних технологій у навчальному процесі».

Вчителі відвідали урок основ правознавства у 9-Б класі, який провела вчитель Мовчан Валентина Вікторівна. Тема відкритого уроку  - «Конституція України». Під час проведення уроку було використано мультимедійну презентацію (у відповідності з темою засідання методичного об'єднання).

В обговоренні уроку взяли участь начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Талалаївської селищної ради Плюта О.П., спеціаліст відділу Бородіна Н.В., директор Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Михно С.В., заступник директора з навчальної роботи Петрук Н.В., заступник директора з методичної роботи Соляник М.П., вчителі історії та основ правознавства Шевченко Т.В. (Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Борсук К.І., Нужненко Н.В. (Липівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Севрюк М.С. (Красноколядинська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Присутні вчителі історії та основ правознавства обговорили актуальні питання викладання історії у 5 класі та обмінялися досвідом використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках історії, правознавства та курсу «Громадянська освіта»; були озвучені організаційні моменти проведення ІІ туру предметних учнівських олімпіад з історії та основ правознавства.

Галерея зображень

{gallery}1014{/gallery}
Останнє редагуванняПонеділок, 12 листопада 2018 16:56

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Our website is protected by DMC Firewall!