Повідомлення
  • Виникла проблема рендеринга галереї зображень. Будь ласка, переконайтеся, що папка, яку ви використовуєте в Simple Image Gallery Pro плагіні тегів існує і містить допустимі файли зображень. Плагін не може знайти папку: media/k2/galleries/1015

tal sr site name

gerb ua

Оновленно 9:13 AM EET, Dec 10, 2018
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Освіта/"Виховувати серцем, через серце, для серця" В. Сухомлинський

"Виховувати серцем, через серце, для серця" В. Сухомлинський

У Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 5 по 9 листопада в 1-А класі проходив тиждень «Стежками В. Сухомлинського».

Класний керівник Іщенко С.Г. та вихователь Бабій А.В. ознайомили дітей з казками та оповіданнями великого педагога. Девізом їх роботи став вислів: «Виховувати серцем, через серце, для серця». Адже найкращі людські почуття – любов, дружба, взаємоповага, доброзичливість, відвертість йдуть від серця. Тож напрямок роботи вчителя і вихователя можна визначити трьома словами: відчувати, пізнавати і творити. Діти прослухавши твори В. Сухомлинського розфарбовували ілюстрації до казок та оповідань. Виявляли позитивних та негативних героїв. Цікавою була для учнів робота над створенням аплікацій. Учні знаходили героїв, природні об'єкти, які треба було помістити на даному малюнку.

Найбільш зацікавила школярів мозаїка, яку треба було скласти з розрізаних малюнків і розповісти епізод оповідання, який зображений на малюнку.

Також під час уроку «Я пізнаю світ» класний керівник Іщенко С.Г. знайомила дітей з неживою і живою природою. Де був використаний матеріал з програми В. Сухомлинського «Триста сторінок книги природи», де перша сторінка «Живе і неживе».

Учні 1-А класу цей урок провели на природі, розпочавши з «Ранкового кола». Школярі говорили з деревами, слухали, що вони розповідають. Дехто почув, що рослинка каже, що холодно, а іншому почулось, що деревцю сумно, одиноко. Цікаві, відверті відповіді можна було почути.

Ранкове осінньо-морозне сонечко пестило діток, а небо – здалося сумним, заспаним і невеселим.

В. Сухомлинський писав, саме з ясного усвідомлення дитиною, того що вона «діяльна клітина організму, що називається природою, має починатися освіта і виховання».

Галерея зображень

{gallery}1015{/gallery}

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!