tal sr site name

gerb ua

Оновленно 9:13 AM EET, Dec 10, 2018
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Освіта/Семінар вчителів початкових класів на базі Красноколядинської школи.

Семінар вчителів початкових класів на базі Красноколядинської школи.

Наша школа-це колиска знань.

Наша школа-це життя початок

Наша школа-вогник сподівань,

Що запалить полум’я завзято.

9 листопада відбувся перший в цьому навчальному році постійно діючий семінар вчителів початкових класів, який проходив на базі Красноколядинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тема семінару «Розвиток критичного мислення молодших школярів у процесі навчання».

         Засідання розпочала методист відділу освіти Косенко В.В., яка акцентувала увагу педагогів на особливостях організацій навчального процесу відповідно до Концепції Нової української школи, в якій одним з ключових напрямків є розвиток критичного мислення. По темі  з доповідями виступили вчителі Ступак Т.М. (Талалаївська ЗОШ І-ІІІст) Співак А.В. (Липівська ЗОШ І-ІІІст). Вони наголосили на тому, що навчити учнів критично мислити – означає правильно поставити питання, спрямувати їх увагу у правильне русло, навчити самостійно робити висновки та знаходити альтернативне рішення, адже недостатньо мати гарний розум, головне – правильно його використовувати.

         Розвиток критичного мислення учнів на основі застосування різних форм, методів, прийомів і засобів навчання продемонструвала вчитель початкових класів Кунденко Р.В., яка майстерно провела урок літературного читання у 4 класі на тему «Життя і творчість Івана Франка. Р.Завадович  «Любив Франко».І. Франко «Полудень».

         На уроці вдало організовано роботу з розвитку критичного мислення через вправи  «Асоціації», «Передбачення», «Коло знань», «Пазли», роботу в парах, групах, у команді. Учні показали вміння виконувати складні мисленєві операції, відповідати на запитання, інтерпретувати матеріал, самостійно навчатися.

         Сповнені приємних вражень учасники семінару були щиро вдячні організаторам за гостинний прийом.

IMG 4370IMG 4370IMG 4370IMG 4375IMG 4383IMG 4390IMG 4391IMG 4396IMG 4399IMG 4403IMG 4404IMG 4405IMG 4412IMG 4413

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!