tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Освіта/Методичне об'єднання вчителів природничого циклу

Методичне об'єднання вчителів природничого циклу

18 грудня 2018 року на базі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничого циклу за темою «Діяльнісний підхід, як необхідна умова розвитку умінь і навичок учня, застосування здобутих знань у практичних ситуаціях пошуку шляхів інтеграції до соціального та природного середовища». На ньому розглянули такі питання: реалізація діяльнісного підходу до навчання географії з метою формування життєво-компетентної особи; прийоми критичного мислення на уроках біології; активізація розумової діяльності на уроках природничого циклу. Учитель хімії Соляник М.П. Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів провела відкритий урок із здобувачами освіти (7-А клас) на тему «Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують».

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talselrada.gov.ua/viddil-osvity/viddil-osvity/item/1155-metodychne-obiednannia-vchyteliv-pryrodnychoho-tsyklu#sigProIdff21635521

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd