tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019

Змагання у Варві

  14-16 грудня у смт. Варва проходив третій етап відкритого Кубку Чернігівської області з пішохідного туризму "АДРЕНАЛІН 2018-2019" – Відкритий Кубок Варвинськоі ОТГ з пішохідного туризму. Три команди з Центру ДЮТ представляли нашу ОТГ на цих змаганнях. Дві команди молодшої вікової групи. Наймолодші (Мовчан Ростислав, Кропива Поліна, Співак Артем, Голубенко Антон, Стеценко Валерія) тільки здобувають досвід участі в змаганнях такого рівня і тому в підсумку посіли восьме місце. А ось досвідченіша команда (Беримець Анна, Топчій Альона, Савицька Анастасія, Карнаух Альбіна) мали всі шанси на попадання до призової трійки, але дві прикрі помилки на двох дистанціях і в підсумку четверте місце. В старшій віковій групі команда (Грабовий Андрій, Кобиш Ярослав, Решетнік Тимофій, Таралика Анастасія, В’ялий Віталій, Загурська Альона, Гриценко Олена) склали достойну конкуренцію визнаним лідерам області з Ніжина та Новгород-Сіверського і в підсумку посіли друге місце.

  В особистому заліку в групі учасників 2003-2004 років народження другі місця здобули В’ялий Віталій та Таралика Анастасія, Загурська Альона посіла перше місце, а в заліку серед жінок вона здобула третє місце. В групі учасників 2007-2009 років народження треті місця здобули Голубенко Антон та Стеценко Валерія, другими стали Мовчан Ростислав та Кропива Поліна.

  Хочеться висловити щиру подяку Селищній раді (Величко Ю.Є.) за фінансову підтримку та за наданий транспорт, яким команди добиралася до місця змагань.

Тренер команд Чуба Олег

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talselrada.gov.ua/viddil-osvity/viddil-osvity/item/1164-zmahannia-u-varvi#sigProId1bde98fef9
Останнє редагуванняП'ятниця, 21 грудня 2018 12:27

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd