tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:43 PM EET, Jan 23, 2019
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Освіта/Інклюзивно-ресурсна кімната продовжує поповнюватися засобами для комплексної корекційно-розвиткової роботи

Інклюзивно-ресурсна кімната продовжує поповнюватися засобами для комплексної корекційно-розвиткової роботи

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 року № 88 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» збільшено у 2,6 рази фінансування учнів з особливими освітніми потребами в інклюзивних та спеціальних класах.

За рахунок субвенції здійснюється оплата таких видатків:

проведення (надання) додаткових корекційно-розвиткових занять (послуг), що визначені індивідуальною программою розвитку для учнів інклюзивних класів та робочим навчальним планом (індивідуальним навчальним планом учня) для учнів спеціальних класів;

придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку, які дають змогу дитині опанувати навчальну програму. На придбання зазначених засобів використовується не більш як 35 відсотків загального обсягу видатків на кожну дитину відповідного закладу загальної середньої освіти, яка потребує державної підтримки.

У 2018 році таких засобів корекції психофізичного розвитку дітей, які навчаються в інклюзивних класах Талалаївської школи, придбано на загальну суму 34300 грн. Ще 5 засобів, замовлених на вказані кошти, на етапі виготовлення і найближчим часом надійдуть до інклюзивно-ресурсної кімнати закладу освіти.

IMG 20181226 130440IMG 20181226 130521

Останнє редагуванняП'ятниця, 04 січня 2019 19:00

Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Our website is protected by DMC Firewall!