tal sr site name

gerb ua

Оновленно 11:27 AM EEST, Aug 17, 2018

Екскурсія до Талалаївки

Герої не вмирають, доки їх пам'ятають. Людська пам'ять - це те мірило, яким вимірюється той внесок, який зробила людина в житті. Вихованці пришкільного табору "Веселка" були з ексурсією в селищі Талалаївка. Вони поклали квіти до банеру "Небесна сотня", пам'ятників героям-чорнобильцям та воїнам-афганцям. Потім були відвідини  центру реабілітації учасників АТО. Керівник центру Б.М.Борсук розповідав про історію створення центру, діти переглянули фільм "У кожного свій фронт", відеоролик про дитячий табір "Азов", в якому діти займаються військовою підготовкою і ростуть патріотами України. Багато вихованців "Веселки" зацікавилися цим табором і виявили бажання його відвідати. Про волонтерську діяльність у районі повідомив Олександр Смалько. Він дякував за допомогу і нашій школі, яка неодноразово її надавала. Сергій Позняковський  розповів учням про сучасну українську зброю, якою наші воїни захищають рідну землю. Діти вручили Богуславу Борсуку свої малюнки, які він обіцяв передати воїнам. 

Ще один візит був до краєзнавчого музею. Тут була зустріч з Б.Ф.Дупою- місцевим пенсіонером, який все життя був хліборобом, вирощував хліб. Він і директор музею О.І. Огій розповідали про цінний і важкий труд на землі. Дітей пригостили смачними пампушками. А Борис Федорович кожному вручив по шоколадці. 

Поїздка була цікавою та захоплюючою. Усі повернулися задоволеними і сповненими вражень.

SAM 5655 CopySAM 5660 CopySAM 5661 CopySAM 5662 CopySAM 5665 CopySAM 5666 CopySAM 5668 CopySAM 5671 CopySAM 5679 CopySAM 5682 CopySAM 5686 Copy

Останнє редагуванняЧетвер, 14 червня 2018 13:41
Детальніше в цій категорії: « День індіанця З Україною в серці »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!