tal sr site name

gerb ua

Оновленно 11:27 AM EEST, Aug 17, 2018
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Освіта/Звіт про роботу мовного табору Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Звіт про роботу мовного табору Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

  З 29 травня по 13 червня при Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів працював мовний табір “DreamTeam”, який відвідували десять старшокласників. Координаторами роботи табору були вчителі англійської мови Яценко Л.І., Киричок Т.В. та Згонник Е.А.

  Після ранкової зарядки та смачного сніданку учасники табору працювали над різними проектами:   розробляли реклами для заохочення клієнтів відвідати кафе або магазин, готували інтерв’ю зі знаменитостями, проводили кулінарне шоу. Згідно програми здорового способу життя, учні взяли участь у дискусійному клубі щодо звичок у харчуванні, грали в спортивні ігри, змагалися у конкурсі «Солодке дерево».

  Кожного дня працював кіноклуб. Учасники табору переглядали серіал “Extra English”, обговорювали героїв фільму, знайомилися з новою лексикою.

  Невід’ємною частиною роботи табору були заняття з граматики.  Учні також виконували тестові завдання.

  Цікавим випробуванням став брейн-ринг для двох команд на краєзнавчу тематику.

  В останній день роботи табору учні випустили стінгазету зі своїми враженнями про відпочинок. Всі учасники мовного табору отримали сертифікати за активну та творчу працю.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talselrada.gov.ua/viddil-osvity/viddil-osvity/item/725-zvit-pro-robotu-movnoho-taboru-talalaivskoi-zosh-iiii-stupeniv#sigProId241ff074c4
Останнє редагуванняСереда, 13 червня 2018 15:31
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
 
Our website is protected by DMC Firewall!