tal sr site name

gerb ua

Оновленно 11:27 AM EEST, Aug 17, 2018
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Освіта/Пришкільний табір відпочинку "Романтик"

Пришкільний табір відпочинку "Романтик"

  Осі закінчився відпочинок у пришкільному таборі «Романтик». Сумно прощатися, але діватися нікуди. Сьогоднішній день був присвячений написанню листів про все, що запам’яталося за ці чотирнадцять днів. Всі загони створювали стіннівки, де відтворили всі значні події, що сталися з загонами протягом відпочинку. І ось звучать сурми. Кличуть всіх на майдан, щоб розпочати лінійку закриття табірної зміни. Привітати і побажати гарного літнього настрою і відпочинку завітали директор школи Михно С.В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Плюта О.П. та селищний голова Величко Ю.Є.

  Запальні танці та веселі пісні піднімали сумний настрій. Ось і попрощалися всі з табором. На останок святкова дискотека та обід. До зустрічі «Романтику» наступного року.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://talselrada.gov.ua/viddil-osvity/viddil-osvity/item/726-pryshkilnyi-tabir-vidpochynku-romantyk#sigProId7b77b25e36
Останнє редагуванняСереда, 13 червня 2018 15:47
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі
 
Our website is protected by DMC Firewall!