tal sr site name

gerb ua

Оновленно 2:21 PM EET, Nov 16, 2018
Головна/Відділ освіти, культури, молоді та спорту/Освіта/Тиждень фізичної культури в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тиждень фізичної культури в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сприяння здоров'ю та здоровому способу життя визначене законодавством України як один з основних напрямів державної політики охорони здоров'я.  Тому одним із основних стратегічних завдань національної освіти є виховання учнівської молоді в дусі відповідального ставлення до власного здоров'я і здоров'я оточуючих, як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності.

    У формуванні здорового способу життя, духовного та фізичного розвитку підростаючого покоління велике значення мають заняття фізичною культурою та спортом. Заняття фізичними вправами зміцнюють здоров'я, підвищують нервово-психічну активність до емоційних стресів, підтримують фізичну і розумову працездатність.

    Тож враховуючи вищезазначене та «…на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об'єднань громадян…» згідно з Указом Президента України «Про День фізкультури і спорту» від 29 червня 1994 року № 340/94  в Україні встановлено свято День фізкультури і спорту, яке відзначається щорічно у другу суботу вересня.

     У нашій школі склалася добра традиція - відзначати День фізичної культури і спорту Тижнем фізичних знань і умінь.

    Цього навчального року Тиждень розпочався Олімпійським уроком, мета якого – дати учням уявлення про цінності Олімпійського руху, історію виникнення ігор та основні види змагань. Під час Олімпійського уроку діти змогли уявити себе справжніми учасниками Олімпійських ігор і позмагатися у олімпійських видах спорту.   Також протягом тижня з учнями були проведені бесіди на тему: „Спорт об’єднує людей” про вплив спорту на виховання моральних якостей особистості, особливо таких, як взаємопідтримка, взаємоповага та толерантність. Ролі спорту у встановленні мирних стосунків між людьми різних націй була присвячена виставка малюнків „Спорт – крок до миру”. А в шкільній бібліотеці учні могли ознайомитися з виставкою літератури „Спорт – здоров’я та культура нації”. Щоб дізнатися рівень обізнаності учнів про значення фізкультури та спорту в житті людини вчителями фізичної культури  Лакизою В.Ю. та Грабовим А.П. була складена анкета. Анкетування проводилося з учнями 3-х класів. Результати показали, що учні мають високий рівень обізнаності про види спорту та вплив фізкультури на здоров’я людини, глибоко розуміють важливість ведення здорового способу життя.

       І на завершення Тижня фізкультури і спорту збірна команда учнів школи взяла участь в  легкоатлетичній естафеті 8х50.

    Отже, підводячи підсумки тижня, можна зазначити, що він пройшов плідно й цікаво.

Сайт: talschool.ucoz.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Our website is protected by DMC Firewall!